Як завагітніти швидше?

Ви довго чекали цього моменту, і нарешті, він запропонував: «А чи не час нам, дорога, подумати про дітей?». Яке щастя для жінки народити малюка! Звичайно, вона захоче знати все: як завагітніти швидше, як підібрати ідеальний час для зачаття, пози в сексі і частоту статевих контактів. Теоретичні знання і корисні поради про створення сприятливих умов для зачаття допоможуть завагітніти швидше.

Як швидко завагітніти: ваш спосіб життя

Як відомо, думки матеріальні. Всі наші бажання мають властивість збуватися, тому якщо чітко хотіти дитинку, представляти себе вагітною, думати, про те, які радісні почуття ви відчуваєте, у вас все вийде! Віра, знаєте, сильна штука. Але також слід пам’ятати, що зациклюючись лише на одному цьому, думаючи про негативний, про те, що у вас все ніяк не виходить завагітніти, ви тільки віддаляєтеся від своєї мети. Тому живіть повним життям, насолоджуйтеся всіма її проявами, досягайте поставленої мети і вже зовсім скоро ви завагітніє.

Стрес і вагітність

Торкнемося важливе питання стресу. Щоб швидше завагітніти, необхідно захистити себе від стресу, не приймати все близько до серця, не переживати через дрібниці. Навіть у здорової жінки можуть виникнути проблеми з зачаттям, якщо вона постійно знаходиться в стані стресу і нервозності. Частіше розслабляйтеся: ароматна ванна вечорами, масаж, заспокійливі травички.

Шкідливі звички і вагітність

Постарайтеся позбавитися від такої шкідливої звички, як куріння. Не вживайте алкоголь. Жінки, що палять мають менші шанси завагітніти. Пам’ятайте, що яйцеклітини у жінки виникають при її народження, протягом життя нових не з’являється, а всі токсичні речовини можуть негативно впливати на яйцеклітини, залишатися в них, що призводить до патологій або загибелі плоду.

Харчування і вагітність

Харчування також є важливим фактором, що впливає на можливість швидше завагітніти. Нехай у вашому раціоні харчування буде якомога більше продуктів, що містять вітамін Е, фолієву кислоту. Їжте більше овочів, фруктів, оливкової та соняшникової олії, різноманітних каш, хліба, горіхів, бобових, йогурту, нежирного молока і сиру. Чоловікові забезпечте регулярне споживання риби, м’яса і горіхів, так як вони сприяють збільшенню рухливості сперматозоїдів. Намагайтеся обмежити борошняне, солодке, а також продукти з барвниками, канцерогенами і консервантами.

Вага і вагітність

Якщо ви хочете завагітніти швидше, необхідно нормалізувати свою вагу. Дуже часто проблеми з можливістю завагітніти зустрічаються у надто худих і дуже повних людей. Комусь не вистачає необхідних корисних речовин, мінералів і вітамінів в організмі, а хтось страждає через порушеного гормонального фону внаслідок надмірної ваги. Швидко завагітніти (зачати дитини) швидше виходить у тих жінок і чоловіків, вага яких різко не коливається.

Швидкий спосіб завагітніти

 • Фертильний період, коли шанси завагітніти найвищі — це 5-6 днів до овуляції і 1 день після овуляції. Вираховуйте дату овуляції, вимірюйте базальну температуру.
 • Зачати дитину можна в будь-якій позі при статевому контакті. Але швидше завагітніти можна, притиснувши ноги до живота, а після сім’явипорскування піднявши стегна вгору. Жінкам із загином матки краще використовувати позицію, коли чоловік ззаду.
 • Не використовуйте мастила і лубріканти.
 • Займайтеся сексом стабільно раз в три дні, так ви завагітніє швидше. У дні овуляції намагайтеся частіше.
 • Як завагітніти швидко: народні засоби. Робіть відвари і настоянки з борової матки, червоною щітки і шавлії. Ці цілющі рослини дійсно допомагають швидко завагітніти. Удачі, дорогі жінки!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.