Як завагітніти після аборту?

Зараз вже не так важливо, з якої причини ви колись зробили аборт. Тепер нам важливо те, як завагітніти після аборту. Знайте, ви не одна, безліч жінок задаються цим питанням, тому що швидко завагітніти після аборту виходить не у всіх. Штучне переривання вагітності не завжди є вибором жінки, причиною можуть бути медичні показання.

Чому не виходить завагітніти після аборту

Для початку розберемося в питанні впливу аборту на можливість завагітніти в майбутньому. Завагітніти після аборту можна, все дуже індивідуально, і комусь потрібно чимало терпіння! Але далеко не секрет, що аборт може негативно позначитися на репродуктивне здоров’я жінки. Після аборту внутрішній шар матки пошкоджується. Тому при спробах завагітніти надалі зародку вкрай складно прикріпитися на стінках матки. Стінки судин в матці стоншена, а значить, прикріпившись, зародок буде отримувати недостатнє харчування. Після колись зробленого аборту часто трапляються викидні. Крім того, в організмі жінки після аборту відбуваються гормональні зміни, які провокують появу різних інфекційних захворювань в статевій системі. А це призводить до безпліддя.

Також жінкам з негативним резус-фактором дуже не рекомендують робити аборт. Резус-конфлікт часто стає причиною безпліддя у багатьох пар. Коли в другій вагітності жінки плід має позитивний резус-фактор. В організмі жінки залишаються антитіла, які відкидають плід, руйнують клітини його крові. Ймовірність завагітніти зменшується, але вона є! Головне, постійно спостерігатися у спеціаліста.

Ймовірність завагітніти після аборту залежить від методу переривання вагітності. Після хірургічного втручання жінки частіше задаються питанням в наслідку, як завагітніти після аборту. Після хірургічного аборту можливі викидні, так як шийка матки не може утримати плід. Якщо аборт був зроблений на дуже ранніх термінах вагітності медикаментозним шляхом, то шанс завагітніти не знижується. Дослідження говорять, що після медикаментозного аборту можна завагітніти також, як і до нього. Але, звичайно, гарантії дати складно.

Як завагітніти після аборту

У кожної жінки все дуже індивідуально. Напевно, ви чули про історії, коли жінки роблять кілька абортів, а потім спокійно вагітніють. Комусь може вистачити і одного переривання вагітності для виникнення проблем в репродуктивній функції.

Перейдемо до справи. Якщо ви робили аборт, а тепер завагітніти не виходить, прямуйте прямо до гінеколога! І чим раніше ви звернетеся до фахівця, тим вище шанс завагітніти після аборту швидко. Радимо консультуватися не тільки у свого лікуючого гінеколога. Скільки людей, стільки й думок. У лікарів справа йде так само. Ваш лікар може дотримуватися одних методів, інший же запропонує альтернативу. Вислуховуйте думки різних лікарів, радьтеся якомога більше і робіть висновки самостійно. Лікар на прийомі запропонує пройти певні діагностичні процедури, щоб перевірити наявність захворювань. Можливо, доведеться щось підлікувати, а потім вперед!

Другий важливий момент в тому, як завагітніти після аборту, це психологічний настрій! Втратила надію жінці завагітніти буде набагато складніше. Вченими вже доведено, що ми здатні себе програмувати, навіть несвідомо, як на погані обставини, так і на бажані. Попросту кажучи, наші думки матеріальні! Започаткувати хорошому настрою і віри в краще допоможе незаперечна статистика: безпліддя ставиться після аборту в 10% випадків, то є шанс завагітніти після аборту дорівнює 90%!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.