Як завагітніти обманом?

Буває така ситуація, що дві людини живуть разом або одружені, при цьому люблять один одного, шалено щасливі, але … Виникає проблема: Вона хоче від нього дитину, а він — ні. Або навпаки: він мріє про дитину, а вона ні в яку. Складна ситуація. Що робити тому, хто дуже хоче дітей? Є чотири варіанти розвитку подій:

 • змиритися з ситуацією і поставити хрест на можливому дитину
 • продовжувати умовляти і сподіватися на те, що друга половина погодиться
 • розійтися і знайти іншу людину, яка захоче дітей
 • спробувати завагітніти обманом
 • У першому варіанті нещасним залишиться той, хто хоче дитину від коханої людини, другий варіант найбільш гуманний: Ви не тисніть на коханого чи кохану, але й не позбавляєте себе надії на чесну вагітність; третій варіант передбачає щасливе сімейне життя, але вже з іншою людиною; четвертий варіант — ризикований і нечесний. Тим не менш, багато хто на нього вирішуються. Якщо Ви з їх числа, то перш ніж задуматися про те, як завагітніти обманом, подумайте про можливі наслідки. Звичайно, Ваша половина може не дізнатися правду і врешті-решт погодиться на дитину або ж Ви у всьому зізнаєтеся йому або їй, і Вам все пробачать, а дитину залишать. Це найкращий варіант. Але практика показує, що події можуть розвиватися не за кращим сценарієм. Коли Ви йдете на таке, Ви повинні розуміти, що це ОБМАН. І не просто обман, а жорстокий обман коханої людини. А це можна розцінювати і як зраду. Тому немає нічого дивного в тому, що кохана людина після такого поспішить з Вами розлучитися раз і назавжди, при цьому Ви залишитеся на самоті або нещасною матір’ю з дитиною на руках. А якщо у вас в сім’ї складна фінансова ситуація, то виховувати дитину буде надзвичайно важко. Адже Вам має бути відомо, як дорого на сьогоднішній день стоять дитячі речі. А найгірше полягає в тому, що Ваша совість може вкрай Вас загризти. Уявіть собі ситуацію, що Ваша половина ні про що не здогадалася, а дитина народився і виріс. Ви тримаєте цю таємницю у собі, і від цього Вам недобре. А що буде, якщо Ви все ж не зможете більше мовчати і в усьому чоловіку і дитині? Ви розумієте, яка жахлива ситуація може виникнути? Зрозумійте, що насильно бути мамою чи татом нікого не змусиш. А якщо змусиш, то це будуть явно нещасливі мати і батько. Якщо Ви все ж дуже хочете дитини, а ваша половина не бажає, спробуйте на неї м’яко і тактовно вплинути наступними способами:

 • Буває ситуація, коли чоловік або дружина згодні на дитину, але не зараз. Причини можуть бути різні: проблеми зі здоров’ям, відсутність грошей, проблеми з житлом / на роботі і т.д. Найкраще, що Ви можете зробити — це не тиснути на людину, допомогти йому, підтримати. У вас повинні виникнути близькі і довірчі відносини. Навчіться чекати. Коли настане час, спокійно поговорите з коханою людиною ще раз на цю тему. Шансів, що він погодиться на дитину, буде набагато більше. Якщо у людини постійно виникають нові причини, щоб не «робити» дитини, і у Вас складається враження, що він їх вигадує, а дитини дуже хочеться, відкрито і відверто поговорите з ним. Поясніть йому свою позицію, і якщо він буде категорично проти, то Вам доведеться зробити вибір. Або Ви вибираєте цю людину і ці відносини і упокорюється з тим, що відбувається. Якщо Вам важливіше завести дитину, то найкраще — це просто розлучитися. У майбутньому Ви зустрінете людину, яка зможе Вас в цьому ощасливити.
 • Поговоріть з коханим, будуючи свою розмову за принципом пошуку плюсів і мінусів. Наприклад, Ваша половина проти з певних причин. Ваше завдання — постаратися переконати його у зворотному за допомогою всіх можливих плюсів спільну дитину. Заздалегідь подумайте про це, підготуйтеся, виберіть відповідний момент і поговоріть з коханим. Якщо він Вас дійсно любить, то по крайней мере, Ви змусите його захитатися в своєму твердому переконанні. І як знати, може зараз він не готовий (а), а через деякий час сам (а) заведе розмову на цю тему?
 • Впливайте підсвідомо. Ваше завдання — викликати у партнера ніжні почуття до дітей і бажання мати такого ж карапузика у себе. Як це зробити?
 • Ненав’язливо показуйте коханому фото милих діточок
 • «Випадково» вечеряйте з партнером, а по телевізору в цей час хороша передача про дітей
 • Звертайте увагу на позитивні якості знайомих дітей. Наприклад, Ви гуляєте з коханою по вулиці, а вам назустріч молода мама з донькою. Ви говорите: «Милий, подивися яка гарна дівчинка! Правда, принадність? »
 • Попросіть подругу поняньчитися з її дитиною у себе вдома. Чоловікові скажете, що нібито подруга поїхала у відрядження або відлучилася у важливій справі, а вас попросила доглянути за дитиною. Чоловік повинен Вам повірити. Ваша задача — показати, який хорошою мамою Ви б стали. Робіть все щиро, по-справжньому. Захоплюйтеся дитиною, доглядайте за ним, грайте з ним, цікавтеся його життям. Нехай йому буде добре з Вами. І нехай чоловік все це бачить. А краще — спробуйте ненав’язливо привернути чоловіка в загальну гру. Хтозна, може це Вам допоможе?
 • Але якщо Ви не хочете нічого цього пробувати або не допомагає, а Ви рішуче налаштовані на те, щоб завести дитину саме від цієї людии, то можете спробувати завагітніти обманом. Тільки пам’ятайте, що це буде на Вашій совісті.

  Способи завагітніти обманом для жінки:

 • Зробіть дірки в презервативах, якими користуєтеся. При цьому краще мати додаткову пачку таких же, але цілих. Це на випадок, якщо чоловік захоче перевірити їх міцність. Цілі презервативи нехай лежать там, де знає чоловік, а під час сексу Ви надягнете на чоловіка один з проколотих.
 • Доведіть чоловіка до кінця руками або мінетом. Сперму, яка утворюється, непомітно відправте собі всередину. Також можна знайти викинутий чоловіком презерватив після сексу. Поки улюблений буде митися або спати, Ви можете вивернути презерватив так, щоб сперма потрапила всередину піхви. Якщо так не виходить, можна зробити це за допомогою своїх рук.
 • Якщо користуєтеся протизаплідними таблетками, то просто перестаньте це робити, а чоловікові ні про що не кажіть. Коли завагітніє, то скажете, що засіб просто чомусь не спрацював, адже протизаплідні таблетки не дають стовідсоткової контрацепції. Або навпаки: можете сказати, що тепер приймаєте таблетки і для переконливості показати чоловікові упаковку. Він повірить і буде спокійно в Вас кінчати.
 • Те ж саме зі спіраллю. Якщо вона у Вас є, то Ви її просто знімаєте, а чоловікові, природно, ні слова. Або навпаки: говорите, що поставили спіраль, пояснюєте все чоловікові, він вірить і не охороняється. А Ви в цей час спокійно від нього вагітніє.
 • Кажете, що охороняєтеся календарним методом. Якщо він згоден на це, то ніяких інших засобів контрацепції йому не буде потрібно. А Ви пропонуєте йому займатися сексом в ті дні, коли шанс завагітніти найбільш великий. Природно, йому Ви повідомляєте, що це найбільш безпечні дні.
 • Скажіть йому, що Ви вже від нього вагітні. Немає сенсу оберігатися, і незабаром Ви вагітніє вже по-справжньому.
 • Якщо Ваш чоловік здає свою сперму в банк сперми, то завагітніти від нього взагалі просто. Ви просто приходите туди і розповідаєте про того чоловіка, сперму якого хотіли б отримати. Природно, свого обранця Ви добре знаєте, тому і дізнаєтеся його. Купуєте його сперму, вводите всередину себе і вагітніє.
 • Якщо у чоловіка є коханка, і Ви її терпите, спробуйте домовитися з нею. Це звичайно, далеко не стовідсотковий варіант, але може бути, вона погодиться добути для Вас жадану чоловічу рідину?
 • напоїть спиртним або приспите чоловіка. У нестямі він і думати забуде про контрацепцію. Спробуйте зайнятися з ним сексом або довести за допомогою рук або минета. Що робити з отриманою спермою, вам вже відомо.
 • Якщо чоловік наполягає на тому, щоб Ви приймали протизаплідні таблетки при ньому, то їх можна просто підмінити на вітаміни, які виглядають точнісінько, як ці таблетки. Чоловік спокійний, а Ви спокійні тому, що скоро завагітніє.
 • Якщо ви з чоловіком любителі екстремального сексу, то напевно у вас є пара-трійка секс-іграшок. Якщо їх немає, то Ваш чоловік, швидше, не буде заперечувати проти їх придбання. Так ось, секс-іграшки — відмінний спосіб для перенесення сперми. Ваше завдання — зробити це якомога природніше і непомітніше.
 • Самий чесний спосіб, при якому не треба обманювати чоловіка, — це шантажувати його. Подумайте про те, що можете дати чоловікові тільки Ви, а він дуже цього хоче. Той же самий секс. Ви позбавляєте чоловіка бажаного в обмін на свою вагітність. Може, він і зламається і погодиться на дитину.
 • А якщо Ви чоловік, який хоче дитину від коханої, а вона не бажає вагітніти? Жінку теж можна змусити завагітніти. Способи завагітніти обманом для чоловіка багато в чому будуть аналогічні, як і для жінок:

 • продірявлений презерватив. Якщо Ви постійно самі надягаєте на себе презерватив, то всі карти Вам в руки. Треба просто зробити акуратні маленькі дірочки там, де потрібно.
 • Також приспати або напоїти жінку. Можливо, що не потрібно ні першого, ні другого, якщо Ваша половина міцно спить. Помастурбіруйте, а потім акуратно введіть палець зі спермою якомога глибше у піхву коханої.
 • Запевніть жінку в тому, що при перерваному статевому акті Ви завжди акуратні і вчасно виймаєте член. Нехай вона Вам повірить. Займайтеся сексом так якийсь час, а потім просто перестаньте бути точним. При цьому постарайтеся зробити так, щоб сперма потрапила в жінку, і у Вас на члені її теж залишилося. Так не виникне зайвих питань.
 • Скажіть, що займаєтеся сексом для задоволення, а закінчити ніяк не можете. Якщо прокотить, вона погодиться. Можете навіть для створення ілюзії впевненості надіти презерватив, зробивши, природно, в ньому дірки.
 • Якщо кохана користується протизаплідними таблетками, то просто непомітно підмінити їх на вітаміни. Притому пам’ятайте про те, що вони повинні збігатися не тільки зовні, але і за смаком, інакше жінка може запідозрити недобре.
 • Вам може допомогти коханець дружини, якщо такий є, і на таке погодиться. Разом Ви можете придумати, як зробити жінку вагітної за допомогою Вашої сперми.
 • Звичайно, це малоймовірний варіант, але можете спробувати залишити невелику кількість сперми на тампонах коханої. Тільки врахуйте, що тампонами жінка користується в період місячних, а це саме невдалий час для вагітності, хоча невеликий шанс все ж таки є. Також можете спробувати «завагітніти» улюблену за допомогою секс-іграшок.
 • Шантаж. Позбавите жінку того, чого вона хоче від Вас, натомість на вагітність. Може бути, прийдете до взаємовигідного консенсусу 🙂
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.