Як завагітніти дівчинкою?

Я хочу завагітніти дівчинкою, заплітати їй косички, купувати нарядні сукні, ділитися секретами і стати класними подружками! Що я можу для цього зробити? Безумовно, природа самостійно розпорядитися, якої статі буде наш малюк. Але якщо є хоча б невеликий шанс збільшити ймовірність зачаття дівчинки, я їм скористаюся. У будь-якому випадку, я ж нічого не втрачаю …

Як завагітніти дівчинкою — питаюсь певними продуктами

За три тижні до планованого зачаття жінці слід налягати на певні продукти, які збільшують шанс завагітніти дівчинкою. А також потрібно їсти менше їжі, що сприяє зачаттю хлопчика. Звичайно, даний спосіб не доведений. Стать дитини визначається в сам момент запліднення сперматозоїдом з X або Y хромосомою яйцеклітини. Але все ж деякі радять розумно дотримуватися певного харчування …

Щоб завагітніти дівчинкою, налягайте на солодощі, особливо на шоколад, їжте яйця, всілякі овочі (буряк, огірки, горошок, баклажани, перець, спаржу, морква і зелені боби), а також хліб, випічку саме без дріжджів, варення, мед, несолоне горіхи, фрукти, виключаючи банани, черешню, апельсини і сливи. Варто зменшити в раціоні м’ясо, рибо, копченості, і обмежити додавання солі.

Хочу завагітніти дівчинкою і вираховують овуляцію

Даний спосіб хоч якось піддається логічному поясненню, але вимагає точного визначення дати овуляції. Як ви знатете, овуляція — це процес виходу яйцеклітини, тобто її готовність стати заплідненої сперматозоїдом. Саме в цей період жінка може завагітніти. Якщо враховувати, що сперматозоїди можуть жити до 7 днів в організмі жінки, а яйцеклітина життєздатна протягом 2 днів, то займаючись сексом безпосередньо до і після овуляції, відбувається зачаття.

А при чому ж тут стать дитини? При тому, що займаючись сексом незадовго до овуляції, вірогідність завагітніти дівчинкою зростає! А відповідно в день овуляції і відразу після неї, легше завагітніти хлопчиком. Чому так відбувається? Як відомо, в яйцеклітині перебувають лише X-хромосоми, а сперматозоїди можуть нести в собі різні хромосоми: 22 X і одну або X (відповідає за дівчинку), або Y (відповідає за хлопчика). «Хлопчачі» сперматозоїди дуже швидкі і випереджають «дівочі» в день овуляції. Зате «дівочі» живучі, і зможуть дочекатися виходу яйцеклітини в той час, як інші не доживуть.

Найбільш точно визначити дату овуляції, щоб завагітніти дівчинкою, допоможе метод вимірювання базальної температури.

Як завагітніти дівчинкою за методом відновлення крові

Даний спосіб грунтується на одній цікавій теорії, згідно з якою кров чоловіка оновлюється 1 раз в 4 роки, а кров жінки — 1 раз на 3 роки.

Отже, відзначте на листочку перше оновлення крові матері і батька планованого малюка. Це буде дата останньої втрати крові людини (наприклад, операція), а якщо її не було, значить, беремо дату народження людини. Після цього до дати відновлення крові мами додавайте по три роки, а до дати відновлення крові тата — по 4. І так до того моменту, поки не наздожене дату передбачуваного зачаття. Той, чия кров більш «нова» передасть свою стать дитини. Розберемося на прикладі, пара планує зачаття на 2011 рік:

 • У тата не було операцій. Дата його народження 13.04.1985 +4 +4 … +4 = 13.04.2009.
 • У мами була операція 5.03.1998 +3 +3 +3 +3 = 5.03.2010.
 • В нашому випадку у мами кров «новее» щодо дати зачаття (2011 рік), а значить, повинна народитися дівчинка.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.