Як зав’язувати палантин?

v Відео — «Як зав’язувати палантин»

Хустка палантин з тонкого кашеміру увійшов в моду після того, як їм захопилися французька імператриця Євгенія та англійська королева Вікторія. Пізніше мода на носіння палантини поширилася і на російський королівський двір. Палантин як вид жіночого аксесуару дуже поширений і важливий. За допомогою нього можна освіжити або зовсім змінити образ, до того ж він дуже теплий. Його можна носити як з пальто, курткою, так і в якості головного убору з шубою. Палантин з шовкової тканини прекрасно обрамити вечірнє плаття. Правильно підібраний шарф приверне увагу до переваг особи і приховає недоліки фігури. Погодьтеся, палантин дуже потрібна і стильна річ, але важливо знати, як красиво зав’язати палантин. Інакше він буде виглядати просто недбало, невміло зав’язаним. Для того, щоб навчитися мистецтву зав’язування палантини прочитайте цю статтю. Отже, як зав’язувати палантин?

Як зав’язати палантин на шиї?

Палантин зазвичай носиться з кофтинами і блузками, що мають декольте. Якщо надіти його з водолазкой або сорочкою з коміром, то він обважнюватиме образ. Певним чином зав’язаний палантин зможе візуально збільшити об’єм грудей і витягнути фігуру, зробити її стрункішою.

Звичайно, для того, щоб зрозуміти, як правильно зав’язувати хустку палантин найкраще продемонструвати відео. Ми рекомендуємо вам ролик, який отримав майже 12 мільйонів переглядів на youtube. У ньому мила дівчина артистично і зрозуміло без слів за 4,5 хвилини показує 25 способів пов’язування шарфа. Після перегляду основного відео є додаткові туторіали по окремим способам англійською мовою, але ви все зрозумієте навіть без слів. Виглядає і запам’ятовується все дуже легко. Тут же можна приступати до експериментів зі своїм шарфом. Не дивуйтеся, що не завжди там використаний палантин. Доведено, що всі прийоми з легкістю на ньому застосовні. Дивимося відео, як зав’язувати палантин:

Як зав’язати палантин на голові і як зав’язати палантин на пальто?

У цьому відео крім вже розглянутих варіантів можна побачити, як зав’язується палантин на пальто, а також подивитися, яким чином зав’язуються хустки на голову. А ось ще простий варіант, як красиво зав’язати шарф палантин на пальто Як зав’язати широкий шарф. Потрібно подумати не тільки про те, як красиво зав’язати палантин поверх пальто, але і який фактури він буде, оскільки це важливо. В цьому випадку палантин повинен бути виготовлений з щільної вовни, може бути прикрашений бахромою або китицями.

речі, модний експерт Евеліна Хромченко якось окремим чином відзначила і російські павловські хустки. Їх можна назвати аналогом палантини. Прийшли вони на Русь зі сходу. У 70-х роках вони надихали дизайнерів майже всіх знаменитих будинків моди. Вони спеціально їздили в СРСР, щоб зробити фото своїх колекцій на тлі храмів. І найбільш популярні варіанти носіння павловських хусток від французьких дизайнерів — це як раз хустку поверх пальто, хустка під шапкою і пряме призначення хустки в Тіле а-ля «бабуся». Зараз культура сходу та ісламу теж знаходити відображення в моді, тому можна звернути увагу і на мусульманський варіант пов’язування хусток.

Якщо ви навчитеся, як правильно зав’язувати палантин, то зможете урізноманітнити навіть невеликий і гардероб. До того ж красиві палантини додадуть потрібний ефект і недорогому гардеробу. Не забувайте, що є можливість варіювати колірну гаму палантини. Також важливо, щоб шарф стилістично підходив до того приводу, по якому ви його одягаєте. Тепер ви можете розповісти подругам, як носити хустку палантин.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.