Як зав’язувати бандану?

Сподіваюся, всі знають що таке бандана. На всякий випадок, повторюємо. «Бандана» являє собою шматок тканини, квадратної форми, досить великого розміру. Як зав’язувати бандану, варіантів нескінченно багато: рука, передпліччя, пояс, але класичної версією є голова.

Історична довідка

На жаль, історію появи бандан знають не всі. Спочатку ці шматки тканини несли чисто практичну користь, захищаючи обличчя від пилу. Пам’ятайте американських ковбоїв? Так вони носили бандани на шиї, а коли переганяли худобу, натягували на обличчя, перегороджуючи шлях для пилу, захищаючи рот і ніс від її задушливого впливу. І середньоазіатські Чална (так-так, ті, що на голові) допомагали захистити голову від палючих променів сонця.

Це колишні часи. Зараз же бандана займає тверду позицію серед інших популярних головних уборів, досить сильно посунувши бейсболки і панамки. Матеріал, з якого зараз виготовляють бандани, дуже різноманітний. Бавовна, синтетика, шовк, шерсть, трикотаж. І навіть шкіряні бандани існують — досить модно серед стану байкерів.

Що ж до кольорів, так тут приголомшливе різноманітність. Нескінченно дивовижні абстракції, написи, логотипи, лейбли, всіляка символіка, різноманітні візерунки та багато іншого — політ фантазії.

Як красиво і правильно зав’язати бандану

Любити бандани мало. Треба ще й вміти їх зав’язувати, і ось тут і починаються проблеми. Ми наводимо нижче алгоритм, як зав’язати бандану на голову:

 • Складає спочатку квадратну бандану так, щоб вийшов трикутник.
 • Складену бандану (трикутну) укладаємо поверх голови, так, щоб підстава лягало на лоб. Вільні кінці бандани зав’язуємо у вузол. На потилиці, трохи нижче.
 • Вільний залишився куточок бандани (вершину трикутника) акуратно заправляємо за вузол.
 • Урізноманітимо образ, зав’язуємо бандану на руку

  Багатьом дуже подобається носіння бандани на зап’ясті, але, на жаль, не всі знають, як правильно зав’язати бандану на руку. Нічого складного в цьому немає.

  Складаємо тканину навпіл (трикутником, як і в першому випадку), потім згортаємо бандану, починаючи від широкої частини і переходячи до вузької, у вигляді смужки. Ширина цієї смуги залежить від вашого розсуду, варіюючи від більш тонких до товстих (широкі / вузькі, було б правильніше). Нарешті, обгортаємо вийшла пов’язку навколо зап’ястя і зав’язуємо кінці у вузол, ховаємо всередину.

  Ось бачите, зав’язати бандану на руці досить легко. Бажаємо успіхів вам в оновленні свого стилю! Не забувайте, хороший смак це не строкатість або ціна, це — гармонія.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.