Як заробити webmoney?

Багато людей не відмовилися побут від додаткового заробітку або роботи через інтернет. Як заробляти на webmoney? Це питання одне з найбільш поширених питань в пошукових системах. Давайте розберемося, що таке webmoney, щоб зрозуміти, чи можна за допомогою цього ресурсу заробляти.

Webmoney не є засобом заробітку, це платіжна система, інструмент введення, пересилання і виведення грошей, інтернет-гаманець, аналогічний системам «Яндекс.Деньги», «Qiwi», «PayPal» та ін Різниця лише в тому, що вона працює не тільки в Росії, а в порівнянні з «Яндекс. Деньги »,« Qiwi »та ін є більш поширеною, безпечною, зручною. Даною системою користуються і іноземні громадяни, як ми вже говорили. Це дуже важливо, якщо ви періодично отримуєте гроші за кордону. Webmoney — це одна з найбільш відомих і великих електронних платіжних систем в світі, і найбільша в Росії. Зареєструвати власний електронний гаманець можна за адресою: webmoney.ru. Webmoney зручна ще й тим, що платіж здійснюється миттєво. Не забувайте при цьому, що комісія становить 0,8% від суми переказу. Також необхідно пам’ятати, що ви не зможете відкликати операцію, як у випадку з банківською карткою. Це створює деякі незручності для вас, але, з іншого, боку, продавці різних товарів, що використовують систему webmoney, не додають до ціни товару відсоток за ризик від відкликання платежу. Існує 9 типів гаманців webmoney: доларовий, рублевий, євро, для українських гривень, білоруських рублів, узбецьких торб, для грошей, забезпечених золотом і 2 типу гаманців для видачі і отримання кредитів. Переклади виробляються між гаманцями одного типу. Це означає, що краще мати, наприклад, доларовий (Z) і рублевий (R) гаманці. Для конвертації грошей з одного гаманця на інший можна використовувати спеціальну біржу обміну.

Як заробити гроші на webmoney?

Як же тоді заробити webmoney в інтернеті? Способи різні. Типи пропонованих робіт: від некваліфікованої до складних креслень, що вимагають великих знань. Використовуючи свої природні нахили, освіту і кваліфікацію, ви зможете знайти відповідний вам додатковий заробіток, а, можливо, зробити його основним. Таких людей називають фрілансери (наймані робітники, які виконують визначений обсяг робіт без укладання довгострокового договору). Фрілансер не залежить від місця роботи, часто йому достатньо тільки виходу в Інтернет.

Способи ж заробітку в Інтернет традиційні. Це все професійні обов’язки, які можна виконати дистанційно. До них відносяться найчастіше: програмування, різні види дизайну, копірайтинг, рерайтинг, написання навчальних робіт, оригінальних статей (наприклад для колонок різних журналів), постинг, заробіток на кліках, заробіток на файлообмінниках, консультації, створення ігор і т.д. Підійде фріланс і для фотографів, піарників, маркетологів, архітекторів, фахівців з інжинірингу і різного роду консультантів (юридичні, економічні консультації). На нашому сайті вже описані способи заробітку в інтернеті з подальшим їх виводом через яндекс-гаманці. Як ми вже позначили, принципової різниці немає, це всього лише інструменти. Ознайомитися зі статтею можна за наступним посиланням: як заробити Яндекс.Деньги?

Заробляйте більше грошей на webmoney, вибравши собі спосіб до душі після прочитання нашої статті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.