Як заробити в інтернеті на кліках?

У наш час люди проводять величезну кількість часу в інтернеті. «А чому б не заробити на цьому?», — Подумають деякі з них. Новачки, як правило, вибирають найпростіший спосіб заробляння грошей в інтернеті — на кліках. Давайте розберемося, чи реально це, і скільки від цієї справи можна поиметь.

Як заробити в інтернеті на кліках — технологія

Отже, перше, що від вас потрібно, це зареєструватися у будь-якого спонсора як серфера. Ваша робота буде полягати в тому, щоб кликати на різні рекламовані сайти, серфити по них, підвищуючи тим самим їх відвідуваність, або прочитувати платні листи, які містять рекламу даних сайтів. Звідки ви отримуєте гроші? Платить вам рекламодавець, тобто власник самого сайту.

Чи реально заробити в інтернеті на кліках

Якщо ви вирішили заробити на кліках, від вас не зажадають яких знань і навичок. Цим зможе займатися будь-який користувач мережі, що й приваблює стільки уваги до такого заробітку. Як можна відмовитися від приємного проведення часу вдома з чашкою ароматного чаю, та ще й від можливості заробити на цьому? Насправді, все виявляється не так райдужно, як може здатися на початку. Ось 2 цікавих факти:

 • Спонсору важливо, щоб його сайт переглядали різні серфери, тому він ставить обмеження на перегляди. Таким чином, один і той же серфер не зможе переглянути сайт кілька разів. Серферів у спонсора багато, а рекламодавців набагато менше! З цього випливає, що заявлених переглядів досягти практично неможливо.
 • Заробити на кліках, звичайно, можна, але сущі копійки. Чому так відбувається? У день користувачеві вдасться подивитися приблизно 30-50 сайтів (і це максимум!). Припустимо, ви станете приділяти кліках в інтернеті 8:00 в кожен день місяця (без вихідних!), І то ви заробите приблизно 300 руб на місяць. Чи варто воно того? Питання риторичне.
 • Як заробити в інтернеті на кліках більше — реферальная система

  Збільшити свій заробіток на кліках в кілька разів вам дозволить реферальная система. Запрошуючи користувача на подібний заробіток, ви станете отримувати приблизно 10-50% від його доходу, навіть не клікаючи. Але як ви розумієте, для цього вам необхідно набрати дуже багато рефералів.

  Як це зробити? На записі спонсора берете реферальне посилання. Ті, хто пройдуть по ній і зареєструються в якості серферів, будуть приносити вам довічний заробіток, працюючи на кліках в інтернеті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.