Як заробити в інтернеті на іграх?

Ми багато часу проводимо в Інтернеті, хтось дивиться кіно, хтось слухає музику, хтось шукає собі друзів, а хтось грає. Давайте спробуємо використати цей час продуктивно. Бо вже давно тисячі людей заробляють непогані гроші, граючи в Інтернеті.

Як заробити на іграх в Інтернеті? Спробуємо розібратися. Варіантів багато, але не всі з них підходять тим, хто тільки починає, деякі складні, а деякі вимагають чималих матеріальних витрат.

Найдоступніший із способів — заробляння грошей, беручи участь в онлайн-іграх. Одними з найпопулярніших таких ігор вважаються багатокористувацькі військові та стратегічні ігри MMORPG. У кожній з таких ігор є умовні одиниці віртуальних грошей. Суть гри полягає в тому, що ви повинні забезпечити свого персонажа знаряддям, придбати йому одяг, властивості і дорогі предмети. Всі ці придбання збільшують рейтинг персонажа. Свого персонажа ви повинні постаратися розвинути так, щоб його можна було дорожче продати. Звичайно, цей процес досить тривалий, але гра варта свічок. Якщо у вас є гроші, то ви можете купити вже розкрученого персонажа, тоді процес піде швидше. Приклади таких ігор: «World of Warcraft», «Travian», «Linage», «Ragnorok». У грі «Ragnorok» можна продати не тільки створеного персонажа, а й самі віртуальні гроші, до слова сказати, 1000000 умовних одиниць цієї гри коштують 30 рублів.

Варто додати, що участь в таких іграх небезкоштовно. Для початку ви повинні будете придбати ліцензійну версію гри. А деякі ігри вимагають щомісячної абонентської плати. Якщо ви сподіваєтеся заробити дійсно великі гроші, то вам знадобиться багато вільного часу, щоб якомога частіше бути он-лайн. Є гравці, які реально заробляють на онлайн-іграх в Інтернеті десятки тисяч рублів щомісячно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.