Як заробити на фотографіях?

Звичайна цифрова камера може послужити вам джерелом заробітку. Якщо у вас є камера — спробуйте вичавити з неї зиск. Це не потребуватиме капіталовкладень і великих зусиль від вас, а в результаті ви можете отримати хороший джерело заробітку. Ми підкажемо вам, з чого почати, і як заробити на фотографіях.

Фотостоки

Необов’язково бути професійним фотографом, або «обдарованим», щоб заробляти на своїх фотографіях. Вам буде достатньо цифрового фотоапарата, комп’ютера і виходу в інтернет, щоб почати заробляти на фотографіях власного виробництва. Володіючи матеріальною базою і знанням елементарного англійської, ви можете почати користуватися фотостоками — найпростішим способом заробити на фотографіях. Вартість однієї фотографії на фотостоці коливається між 1 і 10 доларами. Найпопулярнішою формою угоди є «Royalty Free» — продаж неексклюзивного права на використання вашої фотографії. Неексклюзивне права дозволяє продавати одну і ту ж фотографію необмежену кількість разів необмеженому колу осіб, таким чином одна фотографія зможе приносити вам дохід довічно. Заробіток збільшиться, якщо ви будете користуватися всіма популярними фотостоками, тому краще відразу зареєструйтесь на декількох:

 • Sutterstock.com — Найпопулярніший фотостік. Щоб зареєструватися там, вам буде потрібно надіслати скан посвідчення особи і десять знімків на тест. Якщо сім з десяти будуть схвалені — ви пройдете тест і отримайте реєстрацію.
 • Sutterstock.com — тест на три знімки для реєстрації і дуже строгі тематики для фотографій.
 • Fotolia.com — фотостік для новачків. Ніяких тестів при реєстрації та вільна тематика фотографій.
 • Dreamstime.com — фотостік середнього рівня. Для реєстрації не потрібно іспитів.
 • BigStockPhoto.com — для реєстрації потрібно пройти тест на знання англійської мови.
 • Для виведення грошей з фотостоків використовується PayPal, або Moneybookers. Існує ряд елементарних вимог до фотографій, тому рекомендуємо вам почитати поради професійних фотографів і вивчити «ази» фотографії.

  Папарацці

  Професійні папарацці отримують за свої знімки вражаючі гонорари. Наприклад, за фотографію новонародженої дочки Анджеліни Джолі і Бреда Пітта автор отримав 4.1 мільйона доларів. Популярні видання не скупляться на ексклюзивні і скандальні фото зірок і знаменитостей, але робота ця не з роду мистецтва. Якість фотографії не грає значної ролі, набагато важливіше її зміст. Тому якщо ви відчуваєте в собі потяг до фотошпіонажу, можете сидіти в засідці довгі години, стежити за знаменитістю і кожним її рухом — спробуйте себе в цій ролі.

  Фотограф в студії і на святах

  Не забувайте, у наш час величезної популярності користуються фотосесії в студії, а також замовлення фотографа на захід. За ті ж весілля, ювілеї, виписку новонародженого можна заробити немало грошей.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.