Як заробити на Форексі?

v Відео — «Як заробити на Форексі»

Почнемо з того, що визначимося зі значенням поняття Forex. З англійської foreign exchange market перекладається як ринок обміну валют. «Foreign» — іноземний, «exchange»-обмін. Форекс існує вже понад сорок років. Раніше курси валют строго фіксувалися урядами різних держав. Такий принцип прийнято називати системою фіксованого курсу. У 1971 році цій системі прийшов кінець. Валютні курси миттєво стали плаваючими і утворився Форекс — міжнародний ринок валюти, на якому валютні курси формуються завдяки обміну одних валют на інші. Курс певної валюти тепер встановлюється договором між зацікавленими особами. Їх остаточне рішення і стає підсумковим курсом. Робота форекса цілодобова протягом усього тижня. Незалежно від часу доби (ранок, день, вечір) на ринку йде активна торгівля, яка сприяє змінам курсів валют. Великі комерційні банки та інші фінансові структури складають основну масу учасників ринку Форекс. Кожен день обсяг угод на Форекс досягає практично 3 трильйони доларів.

За рахунок чого відбуваються зміни курсу

Курс на Форекс змінюється під дією різних факторів: політичних, економічних, соціальних, психологічних, природних. Величезний вплив на курс може надати землетрус або повінь в Азії, що надійшли кошти за експорт товарів, продаж облігацій та акцій інвесторам з інших країн. На курс валют може вплинути практично все, навіть сьогоднішній костюм прем’єр-міністра Японії.

Як і скільки можна заробити на форексі

Процес торгівлі безготівковою валютою прийнято називати дилінгом (від англ. deal-угода). Операції з валютою здійснюються на Форекс за основним принципом маржинальної торгівлі. Маржа — це депозит, який розміщується трейдером у свого брокера. Природно жоден банк не стане зв’язуватися з кількома сотнями доларів безналом. Тому звертатися потрібно в інші спеціальні організації. Такі організації називаються дилінговими центрами. Дилінговий центр організує весь процес роботи на форексі, включаючи програмне забезпечення та навчання. Самостійно брати участь в торговому процесі на ринку Форекс ви не зможете. Займатися торгівлею буде ваш брокер. Для свого клієнта брокер надає кредит як суми, яка в 100 разів перевищує розмір рахунку. Кредит є цільовим, тобто гроші використовуються тільки для операцій на Форекс.

Список найважливіших валют на ринку Форекс:

 • Долар США (USD)
 • Євро (EUR)
 • Швейцарський франк (CHF)
 • Японська Йена (JPY)
 • Англійська Фунт стерлінгів (GBP)
 • Приклад того, як можна заробити на форексі

  Уявімо, що ви вже встигли укласти договір і внести заставний депозит. На вашому рахунку 500 доларів США. Згадаймо про кредитному плечі, що надається вашим брокером, і сума для роботи дорівнює 50.000 $. Потім нам потрібно буде вибрати лот стандартного обсягу, зазвичай це: 10.000 $, 30.000 $ і так до 50.000 $. Ми зупинимо свій вибір на 10.000 $. Довіримося припущенням про те, що швейцарський франк зросте по відношенню до долара США. Витрачаємо 10.000 $ на покупку франків. Якщо за курсом 1USD — 1.5058 CHF, то ми отримаємо 15.058 франків. Уявімо, що наші здогади справдились і протягом дня франк дійсно виріс по відношенню до американського долара. Здійснюємо покупку доларів по курсу 1USD — 1.4910 CHF. У підсумку отримуємо 10.099,26 $. Наша прибуток складе 99,26 $, саме ця сума буде зарахована на наш рахунок як заробітку за одну операцію. Так ми бачимо, що заробити на Форекс цілком реально, але в це потрібно вкласти свої сили, час і гроші.

  Біржі для заробітку на Форекс

  Finam.ru — багато хвалять саме цього брокера. За допомогою нього можна заробити не тільки на форексі, а й купуючи і продаючи акції, пайові інвестиційні фонди, ресурси та ін

  Alpari.ru — сьогодні є найпопулярнішим брокером. На сайті є велика кількість інформації з приводу заробітку на Форекс, також при виникненні будь-яких питань, ви можете скористатися форумом.

  Fxclub.org — якщо ви плануєте заробляти гроші тільки на Форекс, зупиніться на цьому варіанті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.