Як заробити на файлообмінниках?

Бізнес і заробіток в інтернеті — це досить поширене заняття серед молоді та серед тих, хто прагне крокувати в ногу з часом. На жаль, не всі спроби заробітку закінчуються вдало. Як і скрізь, де є гроші, в інтернеті дуже поширене шахрайство і обман. Тому будьте пильні при створенні свого капіталу в віртуальному просторі.

Як заробити на файлообмінниках?

Принцип роботи файлообмінника простий. Припустимо, користувач має цікавий файлом, який він хотів би якось реалізувати в матеріальному плані. Для цього він вибирає один з файлообмінників і завантажує на нього свій файл. Файл може бути абсолютно будь-яким по змісту та формату. Після завантаження користувач отримує посилання, яке він може розміщувати на самих різних інтернет-майданчиках. За скачування контенту користувач отримує свій відсоток від роботи файлообмінника. Прибутковість даного підприємства залежить від того, наскільки контент, що розміщується користувачем цікавий і наскільки він добре розрекламований. Чим більше завантажень, тим більший прибуток.

Спосіб завантаження файлів, як правило, включає в себе три варіанти. FTP завантаження. Протокол FTP, використовуваний для завантаження файлів на сервер файлообмінника — це один із самих старих і перевірених способів завантаження. Для його реалізації знадобиться спеціальний FTP-клієнт, який дозволить вашому локальному комп’ютеру працювати з сервером файлообмінників. HTTP завантаження і віддалене завантаження. Найпоширеніший спосіб завантаження — це використання HTTP протоколу. При роботі з даним протоколом, як правило, не потрібно певної програми-клієнта, саме тому він найбільш популярний. Хоча, FTP протокол набагато ефективніше і з ним простіше заробляти гроші на файлообмінниках.

Ідея, ми сподіваємося, вам зрозуміла. Тепер метою нашої розмови буде опис різних файлообмінників, які показали себе, як привабливі для користувача ресурси. А ось і вони:

 • TurboBit Згідно відгуками досвідчених партнерів сайту, він зарекомендував себе як не дуже чесний ресурс. Справа в тому, що при роботі з сайтом, користувач зустрічає багато підводних каменів, за зустріч з якими зазвичай доводиться розплачуватися грошима. Чи варто довіряти таким партнерам — це вже справа кожного. Не дивлячись на це, багато початківці «інтернет-бізнесмени» змогли заробити деякі гроші на цьому сайті з допомогою своїх посилань.

 • Letitbit Даний ресурс, згідно з відгуками користувачів, хороший з точки зору прозорості та чесності дій його адміністрації. При дотриманні всіх правил, ви без зусиль зможете заробляти по п’ять доларів за тисячу завантажень. Для того, щоб детальніше ознайомитися з усіма умовами роботи, необхідно відвідати сайт.
 • Depositfiles Цей ресурс не користується великою популярністю серед людей, що заробляють на файлообмінниках. Справа в тому, що система сайту, яка пропонується для заробітку стороннім партнерам не лояльна до них. Складна система виведення грошових коштів, обмеження на завантаження і скачування — все це заважає заповзятливому людині заробити свої перші віртуальні гроші.
 • Shareflare Даний проект був створений тими ж розробниками, що і проект letitbit. Багато досвідчених «файлообмінювачів» кажуть про те, що ShareFlare, мабуть, кращий сайт для заробітку на файлах. Гнучка система тарифів пропонує користувачеві широкий спектр можливостей планування своєї стратегії прибутку. Зручний російськомовний сайт допоможе підприємцю заробити свої перші гроші.
 • Якщо спробувати відбити той настрій, який панує в рядах тих, хто займається обміном файлів, то можна укласти наступне. Як заробити на файлообмінниках? Прибуток вашого проекту залежить від ряду факторів, а саме від таких, як правильність вибору файлообмінника, уміння підбирати цікавий контент і вміла реклама ваших файлів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.