Як заробити мільйон? — Психологія успіху

Стати мільйонером мрія кожного, якщо, звичайно ви не мільярдер. Зараз існує маса методик, написано сотні книг про це, є навіть свої гуру, примудрилися зробити стан до 20 років. Хто б не хотів опинитися на їхньому місці? Але чи працюють ці способи, що дійсно потрібно робити, щоб стати багатою людиною, знають далеко не всі.

Вчися!

Як не дивно, але успішні люди вчаться протягом усього життя. Школа, університет, курси, досвід інших — ось шлях, який якщо і не гарантує отримання багатства, то збільшує шанси володіти ним.

Тому, якщо ви бажаєте стати мільйонером, не забувайте рухатися вперед. Отримуйте нові знання і нові навички якими доступними вам способами. Не обманюйте тим, що встигли дізнатися про все, що вам було необхідно для того, щоб стати забезпеченою людиною — це не так. Будь-якому завжди є до чого прагнути і чому вчитися. Не обов’язково, так, мабуть, і не потрібно отримувати десяту вищу освіту. Але необхідно вчитися у тих, хто досяг більшого успіху, ніж ви, особливо в тій області, яка вам цікава.

Займайся своєю справою!

Людина повинна бути на своєму місці. Немає сенсу намагатися стати великим танцюристом, якщо ви не знаєте жодної па. Марно витрачати час на те, щоб стати зіркою естради, якщо ви — володар «немедійні» зовнішності і страждаєте відсутністю музичного слуху.

Робіть тільки те, в чому розбираєтесь і тільки те, що приносить вам задоволення. Якщо ваше заняття викликає у вас страх, огиду, тугу, смуток або будь-які інші неприємні емоції, вам краще змінити сферу діяльності. Дуже складно досягти успіхів там, де ви не бачите нічого позитивного. І ще більш складно стати успішною людиною в тій області, яка вам не по плечу.

Не бійтеся ризикувати!

Помірний ризик — це завжди шанс спіймати удачу за хвіст. Не бійтеся експериментувати, освоювати нове, пробувати те, що до вас не робив ніхто. Цілком може виявитися, що саме ви знайдете ту золотоносну жилу, яка принесе вам багатство. Навіть звичайний перукар може стати мільйонером, якщо не побоїться запропонувати світові новий стиль, який має всі шанси стати новим каноном краси.

Не лінуйтеся!

Лінь — ворог успіху. Мріючи про мільйон, ви в якійсь мірі наближаєтеся до мрії. Але сидіти, склавши руки, в очікуванні дива можна все життя, диво при цьому не трапиться. Тому будьте готові працювати і працювати багато. Великих успіхів досягає лише той, хто готовий витрачати достатньо сил і часу для того, щоб наблизитися до бажаного хоча б на крок.

Не зациклюйтеся на грошах!

Гроші люблять рахунок — говорить народна мудрість. Їх необхідно вважати, їм необхідно знати ціну. Але, якщо ви будете прагнути тільки до грошей, забуваючи про все на світі, удача цілком може обійти вас стороною. Оцінюйте результати своєї роботи не стільки в зароблені кошти, скільки в перспективах заробити ще більше. Якщо вам максимум — 100 доларів на тиждень, порахуйте, скільки часу вам потрібно, щоб заробити мільйон? Якщо ж ви бачите способи, як зробити дохід більше і готові трудитися, заповітна цифра може стати цілком реальною.

Звичайно, в спробах стати мільйонером, можна користуватися різними способами і розраховувати на удачу. Хтось намагається грати в лотерею, а хтось створює фундамент для майбутніх перемог. Найвірогідніше пощастить тому, хто розраховує на себе і готовий до труднощів. Шлях до першого мільйона важкий, зате, людина, яка пройде його, зможе отримати від життя значно більше — впевненість у тому, що неможливого не існує.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.