Як заробити голоси Вконтакте?

Якщо ви завсідник соціальної мережі Вконтакте, напевно вас цікавить питання, як заробити голоси Вконтакте. Що таке голосу і для чого вони потрібні? Голоси — це своєрідна валюта сервісу Вконтакте, на яку можна купити подарунки для друзів, відео, ігри, картинки і розмістити за ці «гроші» рекламу в соціальній мережі і підвищити свій рейтинг. Отримати голоси досить непросто. Звичайно, інтернет-шахраї не упустили можливість заробити на наївних користувачів, які хотіли отримати «халявні» голоси. Якщо ви бачите якісь посилання, перейшовши на які можна отримати «тисячу голосів безкоштовно» або що-небудь в цьому дусі, не сумнівайтеся — це розлучення! І найкраще, що ви можете отримати — це парочку вірусів, які неабияк зіпсують ваш комп’ютер. У статті ми розповімо вам тільки про дієвих і перевірених способи, як заробити голоси Вконтакте.

Як заробити голоси Вконтакте?

 • Найпростіший, але не безкоштовний спосіб, це відправити смс на певний номер, і отримати за це голоси. Для цього потрібно прив’язати до свого аккаунту Вконтакте номер мобільного телефону. Всі покупки голосів будуть підтверджуватися за цим номером. Якщо ви відправите текстове повідомлення на вказаний номер, то з вашого рахунку мобільного телефону зніметься певна сума, і ви отримаєте бажану кількість голосів, коли введете перевірочний код, присланий вам в смс. Наприклад, за 4 голоси треба заплатити 29,5 рублів з урахуванням ПДВ, за 10 -100 рублів. Один голос стандартно коштує 6,7 рублів. Якщо ви перераховуєте великі суми, то краще робити це не через смс, а через платіжні системи: термінали оплати, веб-мані, банківські картки. Коли ви відкриєте свій рахунок Вконтакте, у вашому меню з’явитися опція «Поповнити рахунок». Так само ви будете бачити стан рахунку та кількості голосів, яку ви можете придбати. Так само ви можете перевести частину голосів, які у вас є, своєму другу Вконтакте. Будьте пильні, коли перекладаєте гроші, не попадіться на вудку інтернет-шахраїв. Якщо ваш аккаунт Вконтакте буде зламаний, зловмисники зможуть отримати доступ до номера вашого стільникового телефону і засобів, які є на рахунку.
 • Це традиційний спосіб отримання голосів Вконтакте, який вимагає чималих витрат. Але є й безкоштовні варіанти.

  Як заробити голоси Вконтакте безкоштовно?

 • Попросіть голоси у знайомих і друзів, яким вони не потрібні. Зараз Вконтакте зареєстровані якщо не всі повально, то дуже багато. Напевно і вас є приятелі, які мають акаунт Вконтакте, але не користуються ним або користуються рідко. Швидше за все, їм не шкода буде віддати вам непотрібні голосу.
 • Якщо у вас є свій блог або сайт, то можете спробувати цей спосіб. Багато користувачів активно просувають свої сторінки Вконтакте. Вони просять розмістити посилання на їх сторінку в вашому блозі, а натомість ви отримуєте певну кількість голосів. Якщо ви активний блогер, то можна заробити таким чином чимало голосів.
 • Ще один непоганий варіант, який допоможе вам заробити голоси Вконтакте — залучати своїх друзів у різні додатки, яких в соціальній мережі величезна кількість. Додайте додаток собі на сторінку і запросіть своїх друзів. Наприклад:
 • додаток «В аукціоні». Ви отримуєте 1 голос за трьох запрошених друзів.
 • додаток «КНБ — Камінь-Ножиці-Папір — РЕЙТИНГ ТВІЙ!»
 • додаток «Хрестики-нулики».
 • додаток «Ярлото».
 • та інші додатки, які ви можете відшукати безпосередньо у соціальній мережі Вконтакте. Голоси ви можете отримати не тільки запросивши певну кількість друзів (в кожному додатку свою кількість), але і вигравши в грі або лотереї.
 • Тепер ви знаєте, як заробити голоси Вконтакте. Вибирайте той варіант, який вам до душі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.