Як зареєструватися в Яндексі?

Пошукові системи змушені в умовах конкуренції постійно винаходити якісь нові послуги для своїх користувачів. Найвизначніші компанії в даній галузі мають значним арсеналом засобів для зручної роботи користувача в мережі інтернет. Сьогодні ми поговоримо про те, як зареєструватися в Яндексі. Отже:

Реєстрація в Яндексі — ключ до всіх можливостей інтернету!

Як відомо, пошукова система Яндекс є однією з найбільш успішних і перспективних систем на російському віртуальному просторі. Існує маса сервісів, що пропонуються Яндексом. Для того, щоб отримати доступ до всіх послуг, які в своїй більшості є безкоштовними, досить пройти просту схему реєстрації та створення своєї електронної адреси. Це робиться дуже просто.

Переходьте за цим посиланням: Пошта Яндекс.

Сміливо натискайте на велику кнопку «Завести пошту». Далі перед вами відкриється сторінка реєстрації, де все пояснено більш ніж доступно. Виберіть ваш логін і пароль. Обов’язково запам’ятайте їх, так як ці дані знадобляться для того, щоб потрапити в систему Яндекса. Таким чином можна зареєструватися в пошті Яндекс.

Після реєстрації поштової скриньки ви отримаєте перший лист, де адміністрація пошукової системи Яндекс дякує вам за вибір саме їх компанії. Цей лист видаляти не слід. Тепер, будучи власником поштової скриньки на Яндексі, ви стаєте учасником і користувачем системи, яка здатна запропонувати вам безліч можливостей. Для вибору тієї чи іншої функції, слід використовувати командний рядок, яка знаходиться над вашою поштового сторінкою.

Як зареєструватися в Яндекс.Деньги? При реєстрації поштової скриньки, реєструється і спеціальний рахунок на Яндекс.Деньги, який можна поповнювати і використовувати в інтернет-магазинах. Також, можна зареєструватися в Яндекс, де, до речі, можна і витратити гроші з вашого Яндекс-гаманця.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.