Як зареєструватися в торренті?

Наша стаття присвячена тим, хто прагне скачати різні корисні «штуки» в інтернеті, а не купувати їх у магазині. Система торрентів, на сьогоднішній день, є самим перспективним інструментом для безкоштовного скачування. Давайте разом розберемося з тим, як можна працювати з торрент трекерами і як зареєструватися в торенті. Отже:

Реєстрація на торрент-ресурсах

Перш ніж, реєструватися на торрентах, необхідно почитати ось ці дві статейки на нашому чудовому ресурсі.

Що таке торрент?

Як качати з торрента?

Прочитавши ці матеріали, ви зрозумієте, що таке торрент і для чого власне він потрібен. Крім того, ви зрозумієте як працювати з торрент-клієнтом для скачування різних матеріалів.

Ну а для тих, хто в курсі, ми пропонуємо ознайомитися з тим, як зареєструватися на сайті торрент. До речі кажучи, існує порядна кількість торрентів, які не вимагають ніякої реєстрації. У чому тут різниця. Справа в тому, що торренти, які пропонують пройти реєстрацію, набагато менш захаращені різного роду рекламою. Тобто користувач не втомлюється від набридливих спливаючих вікон, самостійних переходів на непотрібні сторінки і від несподіваних атак вірусів. Чого не скажеш про торрент-ресурсах без реєстрації.

Перед вами список найпопулярніших торрентів, які існують на просторі рунета:

 • RUtracker Найкращий трекер, де можна знайти, практично, все. Потрібна реєстрація.
 • Free-Torrents На другому місці після вище описаного. Потрібна реєстрація.
 • Bigtorrent Торрент більш низької якості. Зате не вимагає реєстрації.
 • Ось, мабуть, і все торенти, які варті уваги наших чудових читачів. Трохи про процес реєстрації. Як зареєструватися в торренті? Нічого нового в реєстрації на торрент-трекерах немає. Вам знадобиться вибрати нік-нейм, ввести ящик електронної пошти і дочекатися листи, де буде вказано ваш пароль і нік-нейм для входу в систему сайту. Після цього можна користуватися торрент-трекером.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.