Як зареєструватися в PayPal

Якщо Ви не знаєте, як зареєструватися в PayPal, але Вам це неодмінно потрібно зробити, то Ви потрапили за адресою. У цій статті ми детально і покроково розглянемо процес реєстрації в даній всесвітньої платіжної системи.

Отже, щоб відкрити свій власний рахунок у PayPal, Вам знадобляться: активний e-mail адресу, а також платіжна карта, на якій буде знаходиться сума грошей, еквівалентна хоча б декільком американським доларам. От і все, що Вам буде потрібно.

Щоб зареєструватися в PayPal, виконайте наступні дії:

 • Для початку перейдіть на однойменний сайт PayPal, виберіть мову і натисніть «Зареєструватися». Відразу після цього Вам буде запропоновано вибрати країну, в якій Ви проживаєте, а також мову інтерфейсу. Якщо Ви реєструєтесь, як приватна особа, то сміливо вибирайте «PayPal для Вас» аккаунт, а якщо, як юридична особа, то «PayPal для бізнесу».
 • Далі натискайте на кнопку «Відкрити рахунок» і вводите персональні дані. Тут всі пункти повинні бути заповнені в обов’язковому порядку. В цілому, нічого складного. Зверніть увагу на те, що вводити слід все латиницею. У рядку «Штат, провінція» можете просто ввести «RU» («UA» і так далі. В залежності від Вашого регіону). Номер Вашого телефону слід вводити в міжнародному форматі (+7 495 1234567).
 • Після цього, введіть платіжні реквізити Вашої картки. До слова, це можна зробити і пізніше, якщо зараз, наприклад, грошей на неї немає. Вводите номер картки, а також дату закінчення терміну дії CSC (верифікаційного коду — останні три цифри на тильній стороні картки). Натискаєте «Я згоден відкрити рахунок».
 • Вас стандартно попросять підтвердити реєстрацію за e-mail. Просто перевірте свою електронну поштову скриньку на наявність нового листа. Там Ви знайдете лист «Активуйте свій рахунок». Натискаєте на посилання в електронному листі, тим самим активуючи свій рахунок PayPal. Далі вас попросять ввести свій пароль, який Ви вписали в процесі реєстрації.
 • Якщо пройшло близько 10 хвилин, а ніякого нового листа до Вас не прийшло (перевірте папку «Спам»), то Ви зможете зробити запит, щоб Вам його прислали знову. Для цього на сайті PayPal натисніть на рядок «Просити новий номер підтвердження».
 • Останнім кроком є верифікація Вашої картки. Пройшовши цей крок, Ви не тільки підтвердите, що Ви є власником зазначеної карти, але і піднімете ліміти PayPal акаунта. Тут все ще дуже просто. Суть полягає в тому, що з Вашої картки знімається 1,95 долара (гроші потім повернутися), після чого Ви у виписці операцій, в деталях цього платежу повинні будете знайти чотиризначний код. (Приклад: «5678PAYPAL — * EXPUSE», 5678 і є Ваш код). Цей код вводиться на сайті PayPal.
 • Рахунок відкрито! Ось Ви і дізналися, як зареєструватися в PayPal.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.