Як зареєструватися в контакті?

v Відео — «Як зареєструватися в контакті»

Ти ще не зареєстрований в контакті? Але вже багато чув, що це одна з найпопулярніших соціальних мереж, що там можна підтримувати спілкування зі своїми друзями, спостерігати за зміною їх життя в новинах, викладати свої фотографії і дивитися чужі! Кількість зареєстрованих користувачів росте з величезною швидкістю до сих пір. Як зареєструватися в контакті, і які зміни з реєстрацією відбулися, ми розповімо в даній статті.

Хочу зареєструватися в контакті — без проблем

Так було раніше … Будь-яка людина заходив на стартову сторінку соціальної мережі, натискав на реєстрацію і заповнював запропоновану форму. Після цього на вказану електронну скриньку приходив лист з підтвердженням реєстрації. Все просто! Ви в контакті!

Як зараз зареєструватися в контакті — нововведення

З лютого 2011 року реєструватися в контакті стало набагато складніше … За даними на 10 лютого 2011 року сайт «вконтакте» можна вважати найбільш відвідуваним в Росії. Кожен день на сайті з’являється більше 23.000.000 чоловік. І соціальна мережа, створена Павлом Дуровим повертається до того, з чого все починалося. За часів створення «вконтакте» зареєструватися там можна було обмеженому числу людей.

Зареєструватися в контакті з лютого по липень 2011 року можна було лише за запрошеннями друзів, уже зареєстрованим в цій соціальній мережі. Бажаючому отримати свій аккаунт в контакті необхідно було попросити друга, родича або знайомого зайти на свою сторінку в контакті. У верхньому горизонтальному меню на синьому тлі повинна бути опція «запросити». Якщо її немає, значить даний користувач не може тебе запросити в контакт.

Цим же способом можна зареєструватися в контакті і прямо зараз:

 • Якщо опція «запросити» існує, слід натиснути на неї.
 • Ви з одним побачите, яка кількість людей він має право запросити в контакт. Нижче розташована форма, яку необхідно заповнити.
 • Обов’язково потрібно вказати номер мобільного телефону людини, яка бажає зареєструватися в контакті.
 • Після заповнення форми і натиснення на кнопку «вислати запрошення». На вказаний телефон приходить смс-повідомлення, а в ньому знаходиться твій індивідуальний логін і пароль.
 • Тепер ти повинен зайти на головну сторінку, де буде написано «ласкаво просимо». На ній просто вводиш логін і пароль, які прийшли до тебе на телефон. Вітаю! Ти в контакті!
 • Зважаючи нововведень деякі люди думають, що в контакті зареєструватися безкоштовно зараз неможливо. Це все чутки! Реєстрація в соціальній мережі «вконтакте» була і буде безкоштовною! Платити за входить смс з кодом не треба.

  Як зареєструватися в контакті без запрошення друзів

  з липня 2011 року соціальна мережа Вконтакте порадувала користувачів іншим нововведенням — вільної реєстрацією! Тепер, якщо у вас немає в колі знайомих людини, яка була б зареєстрований в контакті і зміг би вам дати запрошення, ви самі можете запросто отримати запрошення в адміністрації сайту Вконтакте. Як зареєструватися в контакті:

 • Зайдіть на головну сторінку сайту vkontakte.ru і натисніть на синю кнопочку «Як стати учасником».
 • Заповніть поле з номером вашого мобільного телефону.
 • На вказаний номер незабаром прийде безкоштовне смс з власним логіном і паролем. Тепер вони ваші, немов ключі від власної сторінки в контакті!
 • для входу введіть ці логін і пароль на головній сторінці vkontakte.ru, і ви тут же опинитеся на своєму акаунті.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.