Як зареєструватися в контакті без запрошення?

v Відео — «Як зареєструватися в контакті без запрошення»

Ті користувачі, які запитують, як зареєструватися в контакті без запрошення, напевно, пробували зробити це раніше, але їх спроби не увінчалися успіхом. За останній час соціальна мережа Вконтакте зазнала багато змін …

 • Перше стосується того, що 10 лютого 2011 Павло Дуров оголосив: ресурс Вконтакте повертається до своїх витоків, тобто реєструватися на сайті зможе лише обмежена кількість користувачів. Реєстрація нових користувачів буде проходити тільки за запрошеннями. Але такі правила мали силу лише з лютого по липень 2011 року …
 • У липні 2011 року з’явилося інше нововведення — вільна реєстрація! Починаючи з цього часу, можна зареєструватися в контакті без запрошення одного. Тобто абсолютно будь-яка людина, що бажає створити свій аккаунт в контакті і не має запрошення одного, може отримати це запрошення у адміністрації в найкоротші терміни.
 • Як зареєструватися в контакті без запрошення друзів безкоштовно

  Отже, раз без запрошення зареєструватися в контакті не можна, будемо добувати запрошення в адміністрації. Зробити це дуже просто! Реєстрація в контакті завжди була, є і буде безкоштовна. Не вірте шахраям і чутками, що тепер реєстрація через запрошень стала платною. Як отримати запрошення вконтакте:

 • Існує чимало людей, у яких немає в колі друзів тих, хто був би зареєстрований в контакті і подарував би запрошення. Саме для них адміністрація сайту Вконтакте зробила реєстрацію вільною, щоб кожен бажаючий зміг створити свою сторінку в контакті.
 • Отже, зайдіть на сайт vkontakte.ru. Натисніть на синю кнопку «Як стати учасником», яка знаходиться по середині сторінки.
 • Там ви прочитаєте повідомлення, що у випадку, якщо ви не можете зареєструватися в контакті на запрошення одного, вам необхідно залишити номер свого телефону. Впишіть, будь ласка, його у відповідне поле.
 • Тепер чекайте на нього смс з вашим особистим логіном і паролем для входу на сайт. Реєстрація вконтакте абсолютно безкоштовна, в тому числі і входить смс.
 • Як тільки ви отримали логін і пароль, запам’ятайте їх і введіть у відповідні поля на сайті vkontakte.ru. Перед вами ваша особиста сторінка, яку тепер доведеться заповнити. Вітаємо!
 • так ниття тих людей, які кричать, що їх сторінку зламали, і вони тепер не можуть запросто зареєструватися в контакті без запрошення. Дійсно, вам запропонують зареєструватися в контакті із запрошенням друга, але також це можна зробити за запрошенням від адміністрації ресурсу. З цього часу аккаунт прив’язаний до номера мобільного телефону. Якщо будь-хто зламає Вашу сторінку, або Ви забудете свій пароль, то повернути доступ до контакту через телефон не складе труднощів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.