Як зареєструватися в контакті без телефону?

«Вконтакте» — одна з найпопулярніших соціальних мереж. Кожен день в ній реєструються тисячі нових користувачів. При реєстрації на сайт потрібно ввести свої персональні дані. Реєстрація є безкоштовною і простий, зареєструватися на сайті під силу навіть школяреві молодших класів. З ростом зломів і спаму в соціальній мережі, керівництво сайту періодично змінює правила реєстрації. З часом вони стали набагато жорсткіше, ніж раніше. І тепер інтернет переповнений запитаннями від користувачів про те, як зареєструватися «Вконтакте» без введення мобільного телефону і коду, який повинен прийти в смс повідомленні.

У соціальній мережі «Вконтакте» знову з’явилася можливість для нових користувачів зареєструватися в мережі. Але тепер для того, щоб зареєструватися, необхідно підтвердити реальність своєї особистості через номер мобільного телефону та на запрошення користувачів, яких вдалося розпізнати по стільниковому телефону.

Здійснити реєстрацію нового користувача можна тільки в обмін на номер його мобільного телефону. На своїй офіційній сторінці творець сайту «Вконтакте» Павло Дуров повідомив, що право запрошувати інших учасників в соціальну мережу мають тільки ті користувачі, які прив’язали свою сторінку до номера мобільного телефону і можуть підтвердити можливість доступу до нього. Користувачі, які захочуть скористатися такою пропозицією, будуть отримувати запрошення по смс.

Для чого аккаунт у соціальній мережі «Вконтакте» повинен бути прив’язаний до номера мобільного телефону? Прив’язка аккаунта до стільникового телефону переслідує дві основні мети:

 • Безпека. Реєстрація з використанням номера мобільного телефону робить діяльність спамерів практично неможливою.
 • Підтримка мобільних сервісів соціальної мережі.
 • Проте в майбутньому, творці «Вконтакте» хочуть відмовитися від прив’язки аккаунта до адреси електронної пошти. Так вони хочуть підвищити захист профілів і захистити користувачів від спаму.

  Як зареєструватися «Вконтакте» без мобільного телефону і смс?

  Активувати свою сторінку без введення номера мобільного телефону неможливо. Тому, якщо ви хочете стати користувачем соціальної мережі «Вконтакте», вам потрібно придбати мобільний телефон або хоча б взяти у когось з рідних. Без валідації сторінки через мобільний телефон ви будете позбавлені можливості додавати друзів, вступати в групи і писати приватні повідомлення. Валідація сторінки вимагає введення номера мобільного телефону. Телефон повинен бути в робочому стані. Після цього на телефон прийде смс з кодом, який потім повинен бути введений в спеціальну форму. Надалі слід натиснути кнопку «Відправити».

  Якщо у вас вже є сторінка «Вконтакте» і вона прив’язана до номера вашого мобільного телефону, то створити другу сторінку з цим же номером, на жаль, неможливо. Доведеться обзавестися нової сім картою. Зараз проводиться безліч акцій з безкоштовної роздачі сим карт. Або можна звернутися в найближчу стільникову компанію і пожертвувати 5 хвилин для того, щоб отримати новий номер.

  Не варто боятися того, що потрібно вказати номер свого мобільного телефону. За відправку смс повідомлення гроші з вас не знімуть, реєстрація на сайті «Вконтакте» є абсолютно безкоштовним процесом.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.