Як зареєструватися в Фейсбуці?

Facebook — найбільша соціальна мережа, створена в 2004 році студентом Гарвардського університету Марком Цукербергом. Спочатку сайт був доступний лише для студентів Гарварда, але пізніше до нього приєдналися студенти і інших університетів Бостона. З 2006 року соціальна мережа стала доступна всім користувачам Інтернет, у яких є електронна пошта. Сайт популярний у багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії, у зв’язку з чим в 2008 р. з’явилася російськомовна версія сайту. Як стати користувачем знаменитої соціальної мережі? Чи багато часу займе процедура реєстрації і чи є вона платній?

Як зареєструватися в Фейсбуці

Для того, щоб зареєструватися на facebook необхоімо перейти за адресою facebook.com. Отже, щоб приєднатися до мільйонів користувачів соціальної мережі, необхідно заповнити просту форму. Варто зазначити, що реєстрація на сайті безкоштовна, і від Вас буде потрібно тільки адресу e-mail.

Першим кроком реєстрації на сайті є заповнення форми із зазначенням Вашого імені та прізвища, електронної адреси, статі і віку. Після чого у Вас фактично вже є сторінка на фейсбук. Вказавши ці дані, Ви можете починати пошук своїх друзів за допомогою різних серверів Інтернету, інтегрованих з сайтом.

Щоб Ваша сторінка наповнилася змістом, необхідно перейти до другого кроку і вказати особисту інформацію. Тут можна ввести свою школу, технікум і / або університет і роботодавця.

Третім кроком створення аккаунта буде вибір інтересів. Можна вказати музичні вподобання, улюблених письменників, акторів і пр.

Четвертий крок — це установка фотографії Вашого профілю. Вибране фото буде видно всім користувачам Facebook. За допомогою цього фото Вас зможуть знайти і дізнатися Ваші друзі, тому краще завантажити своє фото, а не просто картинку.

Все, ви зареєстровані на фейсбук і можете завантажувати свої фоторгафії, шукати друзів, спілкуватися і дізнаватися щось нове!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.