Як зареєструватися в CrossFire?

Все більшу популярність набирає проект команди mail.ru — шутер від першої особи CrossFire. Ну або як його називають у народі, КФ, КС — друге мені менше по душі, все ж абревіатура КС у гравців на всі часи буде асоціюватися з іншим продуктом гейм-індустрії. Але не про це. Як почати грати в CrossFire? Сьогодні ми разом з вами розберемо цю тему докладно.

Як зареєструватися в CrossFire?

Почнемо з того, що визначимося з джерелом ваших знань про гру. Найбільш поширена проблема пов’язана з тим, що про гру ви почули від третіх осіб — друзів, знайомих, однокласників. Природно ви загорілися бажанням оцінити цей шедевр вітчизняного ігропрома. Включаєте комп’ютер, до рядка пошукової програми вбиваєте шуканий запит «як почати грати в CrossFire?» і … результат вас розчарує. У кращому випадку ви потрапите на офіційну сторінку гри, ось вона: CrossFire

Але спасибі її творцям за інтуїтивність! 10 з 10. Щоб почати грати, вони пропонують вам завантажити клієнт. Ввести позивний. І з головою кинутися в битву!

Не тут-то було. Як грамотно опущений момент, від якого в обурення приходять гравці — вікно авторизації! Так-так, а як же, гра розрахована на мережевий режим …

Досить зволікати, автор! Напиши вже, як зареєструватися в CrossFire!

Я був здивований. Ті щасливчики, що клацають по рекламних банерів, отримають сторінку реєстрації на блюдечку. А саме: Cross Fire реєстрація.

Зовні все просто, придумуєте собі логін, потім пароль — природно англійською, за пораду спасибі =) Є остання заковика .. ну да, а як ви хотіли? Як електронної пошти сервіс реєстрації приймає тільки ящики того ж самого Mail.ru.

Пару хвилин на створення скриньки — і в бій! Сподіваюся, нам вдалося розібратися, як зареєструватися в грі CrossFire.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.