Як зареєструватися в асьці?

Аська або icq — програма для обміну миттєвими повідомленнями. Спілкуйся в реальному часі з людьми, що знаходяться далеко від тебе! Завантажити, встановити і зареєструватися в ній можна безкоштовно! Тому натрапивши на пропозицію зареєструватися в асьці платно або через смс, знайте, це шахрайство або якась хитрість. Хитрість полягає в тому, що за гроші вам можуть запропонувати короткий номер icq (наприклад, семизначний, а не звичайний дев’ятизначний).

Як зареєструватися в асьці безкоштовно і без смс

Ми представляємо вашій увазі дуже докладну інструкцію для початківців, як зареєструватися в асьці без смс, тобто безкоштовно. Діючи по ній, ви не потрапите в лапи до шахраїв, і вже через кілька хвилин будете насолоджуватися спілкуванням в icq.

 • Для початку вам необхідно завантажити програму: ICQ (12.1 Мб), то є установчий файл аськи.
 • Тепер відкрийте скачаними файл (програму icq) там, куди ви його зберегли (можливо, «Мої документи» — «Завантаження») для подальшої установки. Перед вами відкриється віконце системи безпеки, в ньому натисніть «Виконати». Далі піде процес установки програми на ваш комп’ютер.
 • У вікні виберіть російську мову та натисніть кнопку «Я згоден».
 • Тепер можете зупинитися на повній установці icq, а можете самі забрати галочки з тих можливостей, які вам не знадобляться.
 • Після установки натискайте «Готово!» і вперед до реєстрації!
 • Отже, icq ми успішно завантажили і встановили. Тепер прийшов час зареєструватися. Якщо аська автоматично не відкрилася, натисніть на своєму комп’ютері «Пуск», «Програми», «ICQ».
 • Відразу під полем «аккаунт» ви побачите повідомлення для вас: «Новачок? Зарегистрируйтесь», клікайте на нього.
 • У формі для реєстрації в асьці ви бачите, що всі поля будуть обов’язковими для заповнення. Введіть своє ім’я, прізвище, стать, адреса електронної пошти, дату народження. Придумайте надійний пароль і введіть символи з картинки. Сміливо натискайте на кнопку «ОК».
 • Звертаємо увагу на те, що пароль краще придумати складний, тобто який буде містити в собі і великі, і заголовні букви, і навіть цифри. Символи, які вас просять ввести з картинки нехай вас не лякають. Таким чином, ви просто підтвердіть, що ви жива людина, а не якась програма. Після реєстрації в асьці на вказану адресу електронної пошти прийде лист. Відкрийте його і підтвердіть реєстрацію, пройшовши за запропонованою посиланням. А тепер ви можете з задоволенням насолоджуватися безперервним спілкуванням в асьці з друзями!

  Запам’ятайте свій номер в асьці, його ви зможете давати друзям, якщо хочете їх бачити в своєму списку контактів, його зазвичай пишуть в соціальних мережах в графі «контактна інформація». Крім того, ви самі зможете знайти друзів в асьці. І наостанок нагадуємо, не піддавайтеся на провокації шахраїв, не відправляйте смс, не платите гроші для реєстрації в icq. Запам’ятайте, реєстрація в асьці завжди безкоштовна!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.