Як зареєструватися на Однокласниках?

Давайте спробуємо зупинитися на тому, як зареєструватися на однокласниках. Якщо ви сучасні і товариські, ця стаття для вас.

Як зареєструватися на сайті Однокласники?

Отже, відкриваєте браузер і в адресному рядку вводите ім’я сайту — www.odnoklassniki.ru.

Переходьте за посиланням і потрапляєте на сам сайт.

З лівого боку ви побачите зелену кнопку «Зареєструватися», натисніть її.

З’являється електронний бланк реєстрації. Уважно заповніть його рядок за рядком.

У рядку «Ім’я» пишете ваше ім’я.

У рядку «Прізвище» — ваше прізвище.

У рядку «Дата народження» необхідно вибрати число, місяць і рік вашого народження.

У рядку «Пол» шляхом кліка на кружечок (повинні з’явиться зелена крапочка) вибираєте свою стать.

У рядках «Країна проживання», «Місто проживання», вказуєте відповідно країну і місто свого проживання.

У рядку «Електронна адреса» вказуєте адресу своєї електронної скриньки. Якщо у Вас ще немає такогого, його необхідно завести, по-перше, це практично і зручно, по-друге, ви не зможете зареєструватися практично ні на одному сайті, не маючи електронної пошти, а ви ж сповнені рішучості дізнатися, як зареєструватися на однокласниках ?

У рядку «Логін» за допомогою латинським букв і / або цифр. Це просто ім’я для реєстрації в системі. Це не означає, що всі відвідувачі сайту будуть думати, що вас так звуть. Так, тут можна використовувати і ім’я, і прізвище, і нік, що завгодно, але логін повинен бути вільний, тобто ні у одного вже зареєстрованого користувача сайту однокласники не повинно бути такого логіна (логіни типо katjusha, petr87 і пр. зазвичай виявляються зайняті, так що постарайтеся придумати щось таке унікальне, але просте, що ви з легкістю запам’ятайте).

Для рядки «Пароль» вам потрібно придумати пароль, який разом з логіном ви будете вводити кожен раз, заходячи на сайт. Пароль не повинен бути занадто простим (наприклад, 123, ваша дата народження, ім’я латиницею тощо). Цей критерій буде відображатися поруч з рядком у вигляді коментарів «Це ненадійний пароль», «Пароль надійний» і пр. Для підвищення надійності в пароль дозволите цифри, поєднуйте маленькі і великі літери! Пароль — це самий відповідальний етап того, як зареєструватися на сайті однокласники.

У рядку «Повторіть пароль» вам необхідно ввести свій пароль ще раз. Це якась перевірка, поруч має з’явитися повідомлення зеленого кольору, що паролі збігаються.

Якщо ви все уважно і вірно заповнили, натискаєте нижче зелену кнопку «Продовжити».

Після її натискання відкриється вікно, що містить останній етап реєстрації, що складається з чотирьох кроків.

 • Крок перший — Освіта. Спочатку заповнюєте поля, присвячений середньому / фахової освіти, далі, якщо таке є — вищого.
 • Натискаємо «Продовжити» і переходимо до кроку другого — Друзі. Тут ви можете вже знайти своїх знайомих і відправити їм запрошення дружити, які вони отримають після завершення вами реєстрації на сайті.
 • Щоб не плутатися, поки можна натиснути «пропустити» (друзів на однокласниках ви завжди встигнете знайти) і перейти до третього кроку реєстрації — Фотографії. Тут ви можете завантажити свою фотографію, натиснувши на «Додати фотографію», або натиснути на «Пропустити», відклавши це на потім.
 • Захист профілю — система запросить номер вашого телефону для безпеки вашого майбутнього профілю. Не турбуйтеся, це не шахрайство, з вас не спишуть гроші і не почну надсилати спам, це просто необхідний етап процедури, як зареєструватися на однокласниках безкоштовно.
 • Вводимо номер без сімки і натискаємо «Отримати код». Далі на ваш телефон долно прийти повідомлення з кодом, який потрібно ввести в віконце трохи нижче і натиснути «Підтвердити».

  Якщо все вірно, реєстрація буде успішно завершена. Вітаємо, тепер ви знаєте, як зареєструватися на однокласниках!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.