Як зареєструватися на Cпрашівай. ру?

Спрашівай.ру — сайт, який з кожним днем набирає все більшої популярності. І це не дивно. Адже своїм знайомим Ви зможете задати питання абсолютно анонімно. Відповідати на такі питання так само цікаво, як і задавати їх.

Тим не менш, у деяких виникають труднощі при реєстрації на цьому веб-ресурсі. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як зареєструватися на Спрашівай.ру.

Для реєстрації, виконайте наступні дії:

 • Пройдіть на сайт sprashivai.ru і натисніть на жовту кнопку «Зареєструватися».
 • На цьому етапі Ви зможете або авторизуватися за допомогою свій сторінки Вконтакте, або зареєструвати новий профіль вручну. Якщо хочете зареєструватися на Спрашівай.ру через свій профіль Вконтакте (що займе набагато менше часу), просто натисніть на синю кнопку «Увійти». Після цього, у вікні,, дайте доступ сайту Спрашівай.ру до Вашої сторінці Вконтакте. Якщо не хочете реєструватися таким чином, переходите до наступного кроку.
 • На сторінці реєстрації введіть: ім’я користувача (нік) англійською мовою, свої ім’я та прізвище будь-якою мовою, активний Email, придумайте пароль і правильно введіть капчу. Остання дія робиться для того, щоб система переконалася в тому, що Ви жива людина. Капча це зашифровані літери й цифри, які потрібно ввести в порожньому полі. Ви напевно бачили капчу на багатьох сайтах.
 • Натисніть кнопку «Зареєструватися». Тим самим Ви підтвердите «Угода». Якщо бажаєте, можете там же ознайомитися з ним.
 • Зайдіть на зазначену Вами електронну пошту і знайдіть там новий лист від сервісу Спрашівай.ру. Підтвердіть свою Email адресу, клацнувши по лінку в листі.
 • От і все! Реєстрація закінчена. Усього лише п’ять простих кроків, і Ви можете чекати цікавих анонімних запитань від Ваших друзів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.