Як запобігти утворенню розтяжок під час вагітності — складаємо програму

Як і у будь-якої жінки, на вашому тілі, ймовірно, є кілька розтяжок. Розтяжки — нормальна частина життя жінки, їх поява супроводжує період статевого дозрівання, фізіологічні сплески росту, коли тиск на шкіру перевищує її толерантність, і вагітність. Але якщо ви готові сказати растяжкам рішуче «Ні!», То ви повинні знати про способи профілактики розтяжок під час вагітності або в інші періоди різких коливань ваги.

Як говорить приказка, легше попередити, ніж вилікувати. Цю перлину народної мудрості можна з успіхом застосувати і в тому випадку, коли мова йде про профілактику розтяжок. Як вам, напевно, відомо, усунення розтяжок — процес непростий і може зайняти кілька місяців, причому результат лікування далеко не завжди задовільний. Існують ефективні кремів і лосьйонів для лікування розтяжок, які досить добре справляються з «ремонтом» ушкодженої шкіри, але коштують вони недешево, та й користуватися ними потрібно протягом тривалого часу.

Тому якщо ви не хочете більше турбуватися про лікування розтяжок після вагітності, скористайтеся наступними корисними порадами. Шанси уникнути подальшого ушкодження шкіри і утворення рубців суттєво підвищаться, а вже наявні розтяжки стануть менш помітними!

Складіть програму догляду за шкірою

Перший етап запобігання утворення розтяжок — регулярний догляд за шкірою. Не потрібно ухитрятися і складати свідомо нездійсненну програму, якої ви навряд чи будете дотримуватися. Простий план, який ви зможете легко виконувати щодня, буде набагато більш ефективним, ніж програма, що включає ряд складних процедур, які ви, швидше за все, будете виконувати нерегулярно, що чи забезпечить потрібний результат.

Обмежте додаток у вазі

Хоча збільшення у вазі під час вагітності природно, дуже важливо контролювати темпи цього процесу. Пам’ятайте, що шкіра має природню схильність до розтягання без ушкодження шкірної тканини. Однак різка зміна ваги може привести до перерозтягання шкіри, що викликає утворення червоно-синюватих рубців, відомих як розтяжки. Тому так важливо стежити за додатком ваги в період вагітності й прагнути обмежити його, наскільки це можливо.

Не забувайте про зволоження шкіри

Достатнє зволоження шкіри під час вагітності є ключовим елементом будь-якої програми ходу за шкірою. Оскільки в період вагітності збільшується навантаження на шкіру живота, стегон і сідниць, шкіра стає більш чутливою. Вагітна жінка може відчувати відчуття сверблячки й тиск, що вказує на розтяг шкіри. Саме в цьому випадку застосування якісного крему або лосьйону для усунення розтяжок може не тільки зменшити деякі з цих симптомів, але й поліпшити еластичність шкіри.

Масажуйте шкіру

На жаль, про масаж часто забувають, але ж він може реально допомогти в запобіганні утворення розтяжок. Невеликою щіткою або масажною рукавичкою злегка помасажуйте шкіру проблемних зон, тобто на животі та стегнах. Масаж покращує кровообіг і стимулює приплив крові до шкіри, що сприяє зміцненню шкірної тканини.

Перейдіть на раціональне харчування і приймайте вітаміни

Прикладіть всі зусилля, щоб під час вагітності зберегти й навіть поліпшити здоров’я — позитивні зміни не змусять себе чекати. По-перше, і це найголовніше, раціональне харчування сприяє розвитку сильної і здорової дитини. По-друге, допомагає організму протистояти стресам, яким він піддається під час і після вагітності. Здоров’я організму — це й здоров’я шкіри. Раціональне харчування, збагачене вітамінами і мінералами, призначеними лікарем, допоможе зберегти здоров’я й сяйво шкіри.

За умови регулярного виконання ці п’ять корисних порад по догляду шкірою допоможуть запобігти утворенню розтяжок у період вагітності. Очевидно, що ніхто не може дати вам абсолютну гарантію через відмінності типів і стану шкіри, але програма регулярного догляду за шкірою, безумовно, допоможе збільшити шанси на перемогу в боротьбі з розтяжками. Отже, не бійтеся небагато себе побалувати, ви це заслужили!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.