Як закохати в себе хлопця?

Багато дівчат дні і ночі безперервно думають про те єдиному і задаються питанням «як закохати в себе хлопця?». У народу у відповідь є маса рецептів — тут вам і народні змови і приворот, і життєві поради та статті з жіночих журналів.

Як закохати в себе хлопця

Єдиної схеми як закохати в себе хлопця психологія поки не винайшла, але розібравшись в тому, звідки береться любов, можна вивести й прості правила того, як її створити.

 • Перший фактор виникнення закоханості — географічна близькість. Чим частіше ви бачитеся і чим ближче живете, тим більше шансів що він тебе помітить. Це не означає що потрібно його переслідувати, просто періодично з’являйся там де він буває, попадайся йому на очі. Змінюється спосіб якщо необхідно зрозуміти, як закохати хлопця по переписці. У спілкуванні з листування географічної близькості немає в принципі, так що замість неї виходить загальна зона наприклад в інтернеті, це можуть бути однакові сайти, форуми, групи в контакті. Як закохати себе хлопця в школі і в інтернеті: миготів у його зоні, залучай його увагу, але не будь нав’язливою.
 • Другий фактор привабливість — фактор простий і складний одночасно. Адже потрібно подобатися хлопцеві і залишатися собою. Хлопців приваблюють красиві дівчата, вульгарні дівчата привертають увагу, але не викликають інтересу, і в них вже точно не закохуються. З хлопцем по переписці трохи простіше, адже він бачить тебе тільки на фото, але не зловживай фотошопом. Будь жіночною, при виборі одягу та макіяжу звертай увагу на свої сильні сторони. Якщо ж хлопець з твоєї школи, який тобі подобається складається в якій-небудь субкультури, можливо ти зможеш використовувати деякі атрибути звідти в своєму стилі. Наприклад щоб сподобатися готу, не обов’язково намазувати особа білилами і одягати чорні корсети, можна не вносячи кардинальних змін, пофарбувати волосся в чорний з допомогою оттеночного шампуню, колір зійде приблизно через місяць, але можливо ти встигнеш привернути його увагу. Важливо залишатися собою, а не підлаштовуватися цілком під інтереси хлопця. Якщо ж ти хочеш залучити колишнього — згадай, що йому подобалося і який він хотів тебе бачити.
 • Третій фактор — подібність. Якщо ви дійсно схожі, вам достатньо буде просто поспілкуватися, якщо ж точок дотику у вас немає, доведеться їх створювати. Дізнайся, чи є у вас спільні інтереси і захоплення, якщо вони знайшлися, покажи йому що у вас є спільне і що вам є про що поговорити, це може бути улюблена музика — зустрівшись на одному концерті ви зможете цей же концерт і обговорити, чи захоплення певним видом спорту. Якщо ж загальних інтересів немає, а хлопець все одно подобається дуже сильно, то можна почати цікавитися тим же що й він. Не потрібно вивчати енциклопедії, іноді можна попросити допомогти розібратися в нове захоплення самого хлопця — можеш сказати, що знаєш що він в цьому питанні експерт і попросити ради, це заодно продемонструє повагу до нього і зіграє на його самолюбство. Хлопцям подобається виглядати компетентними і вмілими. Ця схема спрацює і в реальному житті в листуванні. Допоможе в питанні як закохати в себе колишнього хлопця вибачитися, визнати свою неправоту і показати як він важливий, потрібний і розумний.
 • Як зрозуміти що хлопець закоханий

  Коли основні етапи пройдені, виник інтерес і симпатія залишається врахувати кілька моментів: залишайся цікавою і загадковою, будь особливою (хлопцям подобається коли в дівчині є щось незвичайне, будь то родимки або звички, не виставляй це на показ, а й не забувай про те що ти така тільки одна), підтримуй його і говори йому приємні речі.

  Отже, ти зробила все, щоб хлопець у тебе закохався, але як зрозуміти що хлопець закоханий?

  Як поводиться закоханий хлопець: він легко погоджується тобі допомогти і зробити те, що ти просиш. Він багато посміхається і взагалі виглядає досить щасливим. Він дозволяє тобі щось змінювати або приймати рішення, він ставить тебе і твої інтереси на перше місце і заради тебе може іноді відкласти свої справи, він робить тобі приємні сюрпризи і намагається радувати тебе навіть дрібними речами на зразок смс, він хоче бути з тобою і не звертає уваги на інших дівчат.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.