Як закохати в себе хлопця по переписці?

Це дуже неоднозначне питання: «Як закохати в себе хлопця по переписці?». Відповідь передбачає глибокий аналіз вашої особистості і, бути може, впровадження психотерапії в ваш життєвий досвід. Всім відомо, що людина не здатна полюбити під палиці. Абсолютно нереально змусити іншу людину в вас закохатися. Тим більше, якщо мова заходить про не живому спілкуванні, а про листування.

Виходячи з ваше сказаного, можна зробити висновок, що жоден хлопець не закохається в вас тільки лише листуючись з вами. Тому перший крок на шляху побудови особистих відносин, які передбачають серйозність, — це пошук зустрічі з хлопцем по переписці.

Як можна запропонувати хлопцеві зустрітися? Перш за все, не поспішайте із зустріччю. Гарненько подумайте, наскільки це вам потрібно. Якщо ви вже склали в своїй голові образ хлопця, то можете забути про цей образ, тому що існує сто-процентна вірогідність того, що ця людина буде зовсім іншим. Для уникнення негативних емоцій, постарайтеся не придумувати собі нічого зайвого. Відштовхуйтеся від фактів і не малюйте райдужних перспектив. Вони можуть виявитися неспроможними. Однак, не виключена ситуація, що людина повністю співпаде з вашими очікуваннями, а може бути і перевершить їх. В такому разі, потрібно зосередитися саме на реальному спілкуванні, а не на листуванні, щоб закохати в себе хлопця. Перебуваючи, наприклад, у різних містах, — це зробити складно. Але все у ваших руках. Якщо ви твердо впевнені у своєму бажанні бути з цією людиною, значить ви зробите все, що потрібно, щоб бачити його перед собою настільки часто, наскільки ви сама того захочете.

Зробіть перший крок, не соромтеся і не чекайте цього від нього. Запропонуйте зустрітися. Ви можете використовувати якусь невинну хитрість. Наприклад, ви можете заявити хлопцеві про те, що вийшов новий фільм, на який ви б хотіли сходити. Скажіть, що вам нема з ким піти, і запропонуйте йому піти з вами. Це буде привід, для того, щоб зустрітися. Багато відомих психологи говорять про те, що не потрібно нічого придумувати спеціально. Якщо ви хочете побачити людину, то просто скажіть йому про це. Якщо він буде неготовий до зустрічі, то нічого страшного. Напевно, надихнувшись вашим пропозицією та ініціативою, він, незабаром, сам запропонує вам зустрітися.

Коли ви зуміли зав’язати контакт, потрібно зуміти його не втратити. Дотримуйтеся такої позиції, щоб закохати в себе хлопця. Будьте красиві, але природні. Будьте допитливі, а й розповідайте про себе. Не соромтеся бути собою, а й відчувайте іншої людини. Слідуючи хоча б цим трьом правилам, ви зможете створити дуже добрий грунт або фундамент для майбутніх здорових і по-справжньому щасливих взаємин.

Люди цінують щирість і відчувають фарс, неприродність, пафос дуже добре. Ці прояви відлякують їх або змушують вести себе також. Не будьте кимось іншим, будьте тієї, якою ви себе відчуваєте — це запорука вашого особистого щастя.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.