Як закохати в себе хлопця і заглушити його полігамний інстинкт

Скільки б не говорили про те, що почуття або з’являються, чи ні, закохані дівчата продовжують шукати способи закохати в себе предмет свого обожнювання. Насправді, це не неможливо, хоча і потрібно від вас чималої енергії. Незалежно від результату (а він часто буває позитивним), ви отримаєте цінний досвід і дізнаєтеся багато цікавого, насамперед, про себе.

Потрібно бути собою

Це найважливіший, найочевидніший і найскладніший для здійснення рада. Як казав Оскар Уайльд: «Будь собою. Решта ролі вже зайняті ». Ви не зможете бути собою, якщо ви не знаєте, не розумієте і не приймаєте себе. А якщо це не можете ви, цього не зможе і Той Самий хлопець. Найпривабливіші люди — самі справжні, найповніші життя. Такими бувають лише ті, що не грає чужих ролей, хто вільний від стереотипів. Це, до речі, допоможе вам краще зрозуміти — який саме людина вам потрібна в якості партнера для життя. Саме партнера, а не супутника — тобто рівноправного, самостійного, того, хто є цільною, яскравою особистістю сам по собі. Бути собою може здатися вам важким, але, врешті-решт, це єдина умова, при якому ви зможете бути впевнені, що ваш обранець любить саме вас а не те, чим ви здаєтеся йому в даний час.

Проведіть дослідження

Зберіть якомога більше інформації про вашому об’єкті — ким працює, яка в нього освіта, які хобі, як він проводить вільний час, і з ким дружить. Це більш, ніж корисно. Наприклад, якщо він розводить павуків у себе вдома, а у вас моторошна арахнофобія, ви можете зберегти безліч нервових клітин і собі, і йому, заздалегідь дізнавшись про це захопленні. Крім того, якщо в сфері його інтересів є щось, зовсім вам незрозуміло, ви можете заздалегідь скласти хоча б загальне уявлення про предмет. Не потрібно розвивати в собі інтерес до цього — достатньо володіти загальною інформацією.

Стати ще привабливішою

Може бути це банально, але це необхідно, щоб сподобатися чоловікові. Від вас не потрібно надзусиль. Важливо бути здоровою, підтягнутою, стежити за поставою і дотримуватися правил гігієни. Це основні правила, без дотримання яких померкне будь-який наряд і макіяж. Можливо, вам варто сходити на консультацію до стиліста, щоб він допоміг підібрати вам зачіску, макіяж і стиль одягу. Що стосується останніх, тут саме головне — це ваше зручність. Вас робить привабливою гармонія вашого внутрішнього світу і зовнішнього образу. Розпрощайтеся з помилкою, що чоловіки люблять яскравий макіяж і одяг. Вони звертають на них увагу, так, але — не так, як вам би цього хотілося.

Познайомтеся з ним, якщо ви ще не знайомі, якщо знайомі — сміливіше заговорюйте з ним

Ви думаєте, що на вашу збентеження хлопець помічає, що він вам цікавий і, якщо захоче, заговорить сам? Ви думаєте з точки зору жінки, чоловіки ж погано розуміють натяки. Їхнє мислення прямолінійно: дівчина зі мною не говорить і навіть майже не зморить — значить, я їй не цікавий. Як би не було страшно заговорювати з тим, хто вам подобається, просто зробіть це. Наприклад, зверніть увагу на його телефон, фотоапарат, ноутбук, пристрій для читання електронних книг або щось ще. Скажіть, що подумуєте купити щось схоже і збираєте думки з приводу різних моделей. Вони обожнюють говорити про свої високотехнологічних іграшках! Проявляйте інтерес до технічних деталей, про які він вам розповідає, задавайте додаткові питання.

Не кажіть про свої проблеми

Про них говорять всі, і це стомлює. Частіше говоріть, що у вас все виходить, ви з усім справляєтеся — і ви станете для нього особливою.

Не нав’язуйте зустрічі

Телефонувати першої можна, говорити «А чому? Ну давай все-таки зустрінемося. Ну давай! »- Не можна ні в якому разі. Більшість чоловіків не люблять, коли хтось, крім них, намагається так явно управляти їх поведінкою.

Будьте незалежними

Не показуйте цілодобову готовність бігти до нього на побачення (навіть якщо дуже хочеться), час від часу вимикайте телефон, їдьте на вихідні з міста — без нього. Чоловікові не цікаво брати те, що саме йде в руки. Йому жагуче хочеться ловити то — і ту — що вислизає.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.