Як закохати в себе Ваги?

Ви беззавітно закохані в хлопця, але не знаєте, як його зацікавити і викликати відповідну симпатію. Вам відомо, що день його народження випадає на дату між 23 вересня і 24 жовтня, а це означає, що за гороскопом він — Терези. Єдиний неживий знак, а тому — особливий. Основна їх гідність — вроджене почуття справедливості і прагнення до гармонії в усьому. Вони схильні до творення, умиротворення, в той же час самі іноді бувають химерний і злегка егоїстичні.

Як закохати в себе чоловіка Ваги?

Цей знак зодіаку легко кружляє голову представницям протилежної статі, вміє подобатися і завжди знаходиться в центрі уваги. За його серце доведеться поборотися, зуміти виділитися, привернути увагу і стати надійною опорою. Ініціативність — не їхній коник, вони часто потребують схвалення і підтримки. Делікатно продемонструйте свою рішучість, але не налягайте як танк на полі бою.

Як закохати в себе хлопця Терези, використовуючи його астрологічні особливості? Запросіть його в театр або на нову виставку, він чудово проведе час і оцінить вас як жінку з глибоким поглядом на життя. Як творчий і творчий знак він любить все прекрасне, скористайтеся цим, станьте його музою. Трохи макіяжу, загадкова усмішка, недомовленість і стриманість у всьому — заінтригують чоловіка Терези. Створіть собі ефемерний образ розуміє і ніжної жінки, вабить і милостивою одночасно.

Як закохати в себе Ваги? Дуже просто, станьте його ідеалом. Цей знак, тонко відчуває мистецтво, близький до поезії та музиці. Його ідеал — прекрасна блоковская незнайомка, яка дарує обранцеві «зачаровану далечінь», приховану за темною вуаллю. Ідеальна жінка ніколи не влаштовує істерик, з посмішкою прощає невинні помилки і вміє підлаштовуватися під часті зміни настрою Терезів.

Астрологи стверджують, що найкращим партнером для Терезів може стати Лев. Овен також сумісний з даними знаком, але лише в спальні, а ось Близнюки близькі до Терезів духовно та інтелектуально. Також, зірки говорять, що Діва і примхливий Рак — не найкраща пара для Терезів.

Як поводиться закоханий Ваги?

Любов — це відчуття, яке неможливо приховати від оточуючих, ви відразу помітите, що чоловік Ваги закоханий якщо:

 • Він жахається у вашій присутності, стає нерішучим або навпаки проявляє надмірну хоробрість у спілкуванні, стає балакучий, говорить багато і невпопад.
 • Проявляє до вас сексуальний потяг, робить відверті компліменти, бере за руку, намагається обійняти.
 • Демонструє турботу про вас, цікавиться вашими справами, проводжає додому, накидає вам на плечі свою куртку, якщо на вулиці холодно.
 • Запрошує на різні заходи культурного характеру або просто в кафе.
 • Ретельніше, ніж зазвичай стежить за зовнішнім виглядом, начищені до блиску черевики, свіжа наймодніша сорочка — все це щоб залучити вніман6іе обраниці.
 • Балує презентами, куди входять не тільки квіти, шоколад, і м’які іграшки, а й романтичні записки або навіть вірші.
 • впускає вас в особистий простір, запрошує до себе в гості, знайомить з друзями і близькими.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.