Як закохати в себе Стрільця?

В любові як і на війні всі засоби хороші. Психологи стверджують, що, вміло керуючись факторами привабливості, можна лекго керувати почуттями іншої людини. Професійні стилісти і імідж-мейкери вважають, що будь-яка людина може зробити правильне враження на об’єкт своєї закоханості, якщо гарненько попрацювати з його зовнішністю і внутрішнім світом. Астрологи впевнені, знаючи особливості знака зодіаку своєї пасії, можна легко йому сподобатися. Як же приємно усвідомлювати, що ми здатні закохати в себе кого завгодно! Зупинимося докладніше на астрології, а саме на Стрільців.

Ваша мета — закохати в себе Стрільця!

Подивимося на особливості людей, що народилися під знаком зодіаку Стрілець. Як його дізнатися? Немає нічого простіше! Озирніться, він там, де вирує життя, в самому центрі вечірки, серед галасливої компанії товаришів. Цей життєрадісний знак зодіаку ніколи не залишиться без друзів. Темперамент Холеричность. Характер вибуховий, спраглий пригод. Любов для Стрільця — можливість отримати незвичайні відчуття, частку адреналіну.

Стрілець закохується в ту людину, з ким співпадають його інтереси, як в духовному, так і у фізичній сфері. Але щастить їм не часто, адже у Стрільців так багато інтересів і переваг, вони хочуть встигнути скрізь, спробувати все. Чоловік Стрілець хороший, але і попит до обраниці великий …

Не можна забувати, що жінки і чоловіки Стрільці трохи відрізняються особливостями свого характеру. Тому розглянемо гендерний аспект нашої мети …

Як закохати чоловіка Стрільця

Стрілець — знак холостяків серед чоловіків, але і це не повинно зупиняти ту, яка жадає отримати його у свої тенета. Все в ваших руках!

 • Пам’ятай, ти завжди повинна бути веселою, радіти життю і мати свої інтереси, щоб не обмежувати свободу чоловіки Стрільця.
 • Прояви свою любов до пригод. Розповідай, як би ти хотіла відправитися подорожувати, організуй пікнік або похід.
 • Як закохати в себе Стрільця? Будь активною і енергійною, виявляй ініціативу: влаштовуй вечірки, запрошуй його в нові місця.
 • Завжди цікався його думкою, проси допомоги у тому, в чому він розбирається. Радься і багато не сперечайся, але май свою думку. Чоловіки Стрільці впевнені у своїй правоті в будь-якій ситуації.
 • В процесі завоювання чоловіки Стрільця не дави на нього ні в якому разі. Будь хитрою жінкою: нехай йому здасться, що це він завойовує тебе, це він прийняв рішення бути з тобою, це він вибрав тебе.
 • Як закохати жінку Стрільця

  Питання не з легких, так як жінка Стрілець шукає золоту середину в чоловікові. Їй не потрібен добрий м’який романтик, вона відмовиться від пристрасного брутального і грубого мачо. Їй потрібна людина, що поєднує в собі силу, ризик і філософське начало. Її ідеал: головний герой «Доктор Хаус», «Міцний горішок» або «Перевізник».

 • Будь її другом і однодумцем. Покажи, що ваші цілі збігаються.
 • Підтримуй жінку Стрільця в починаннях, вір в неї.
 • Покажи силу і бажання жити, хоробрість і розум.
 • Чи досягнута мета?

  Щоб подивитися, чи вийшло у тебе, треба знати, як веде себе закоханий Стрілець. Зрозуміти, що Стрілець закохався, дуже просто. Він шалено бажає проводити з тобою весь вільний час, не спати, не їсти, розмовляти добу безперервно про що завгодно. Закоханий Стрілець показує свої почуття не подвигами, а розповідями про них.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.