Як закохати в себе Рибу?

«Любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш …» — Слова з відомої пісні втілилися у вашому житті. Ви закохалися в таємничу особистість, народжену під знаком Зодіаку Риби. Що робити, як закохати в себе Рибу?

Риби по своїй натурі дуже спокійні і байдужі. Оточуючим їх людям здається, що ніщо не може вивести Риб з себе. Образи, звинувачення і закиди проходять повз них, не викликаючи жодної реакції. Навколишній світ досить жорстокий і тому Риби приховують свою ніжну і вразливу душу під маскою байдужості. Що ж робити, як привернути увагу людини, що приховує всі свої емоції?

Як закохати чоловіка Рибу?

Якщо ви закохані в чоловіка під знаком Риби, вам краще забути, що ви ревниві і, заховати свою ревнощі куди подалі. З усіх знаків Зодіаку, Риби є найбільш жалісливий і жалісливими. Вони не роблять різниці між тими, хто справді гідний допомоги та співчуття і тими, хто не заслуговує її взагалі. Риби допомагають усім, тому вони завжди оточені людьми. Серед Риб найчастіше зустрічаються священики і монахи.

Як закохати хлопця Рибу в себе?

Риби дуже сором’язливі, і їм складно зав’язати знайомство з сподобалася жінкою. Підійдіть до нього самі, заведіть невимушена розмова, попросіть про допомогу. Риби дуже чуйні і не відмовлять вам. Можете поговорити з Рибою про езотерику і хіромантії, Риби обожнюють подібні розмови, так як люблять все таємниче.

Риби відчувають любов до всього живого на Землі. Вони володіють рідкісним уявою, найтоншим гумором і почуттям прекрасного, завдяки чому можуть створювати зразки високого мистецтва. Риби — невловимі, ухильні натури. Якщо ви відчуєте тонку душу Риби, зрозумієте, що ховається під мовчанням або байдужими словами, вважайте, що серце Риби вже належить вам.

Риби дуже образливі, пам’ятайте про це завжди. Крім того, вони дуже проникливі і бачать справжні наміри інших людей, тому будьте з ними завжди чесні.

Чоловіки Риби дуже люблять дітей і є одними з кращих батьків. Покажіть своєму коханому, що ви любите дітей. Швидше за все, це буде оцінено по достоїнству вашим обранцем.

Як поводиться закоханий Риба?

Закохані Риби дуже романтичні, але вони не будуть демонструвати свої почуття на публіку. Потік листів і віршів на електронну пошту, повідомлень і сердечок на телефон вам забезпечений. Також ви можете очікувати від Риб знаки уваги у вигляді квітів і невеликих подарунків. Якщо ви відчуєте постійну турботу і контроль — немає сумнівів, вас люблять! Риби дуже емоційні, вразливі і ранимі, вони будуть приймати ваше життя дуже близько до серця. Заради любові Риби здатні багатьом поступитися, змінити роботу, будинок і спосіб життя. Цього ж вони будуть чекати від вас.

Як закохати в себе жінку Рибу?

Жінка Риби — дуже жіночна, м’яка і приємна, тому на перший погляд, здається, що це саме та ідеальна кохана, про яку мріє кожен чоловік. У присутності такої жінки, будь-який чоловік починає відчувати себе сильним і мужнім. Секрет в тому, що жінка Риби ні в чому не намагається перевершити чоловіка. У відповідь вона чекає від нього турботи і захисту від усього на світі.

Якщо ви хочете завоювати серце коханої, оточіть свою дівчину Риби турботою та увагою, будьте для неї «кам’яною стіною», словом і ділом покажіть, що вона для вас дуже важлива і дорога. Натомість ви знайдете любов, спокій і затишок.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.