Як закохати в себе Овна?

Всі ми живемо в очікуванні любові. Одні закохуються в юності, інші — у більш зрілому віці, в будь-якому випадку, кожного з нас хвилює питання взаємності. Знання характеристик знаків Зодіаку може допомогти в цьому питанні. Наприклад, як закохати в себе Овна? Сьогодні ми допоможемо саме тим, хто націлений на даний знак зодіаку.

Як закохати чоловіка Овна? Чоловіки Овни стрімкі, завжди повні творчих ідей і, якщо ви меланхолійні, вам важко буде за ним встигнути. Овни нетерплячі, рішучі і самовпевнені, вони прагнуть випередити всіх, тому не намагайтеся лідирувати у вашій парі, щоб не відштовхнути людину від себе. Овен віддається любові весь без залишку, головне завжди відповідати його жіночому ідеалу. Як би далеко не зайшли ваші відносини, ніколи не з’являйтеся перед Овном в бігудях, халаті і без макіяжу. Боже упаси, якщо він побачить вас з маскою на обличчі або приклеювальна вії. Не здумайте вести при Овні довгі розмови з подругою по телефону. Не варто підвищувати на Овна голос і вичитувати за часті відлучки. Брак, в понятті Овна, не в’язниця, вам потрібно це добре засвоїти. Будьте для свого Овна ніжної романтичної принцесою з казки. Переконайте його, що ви найпрекрасніша жінка в світі і його вірність буде безмежною. Як поводиться закоханий Овен? Овен завжди прямий і правдивий у всіх справах, і в любові теж. Якщо він зрозуміє, що полюбив, він відразу вам це покаже своїми словами і вчинками. Тільки не випередите його власним визнанням, ніколи не дзвоніть Овна першої, інакше ви можете все зіпсувати. Як тільки Овен признається вам любові, не варто бути холодною і зарозумілою, інакше він буде шукати тепла на стороні. Овен — страшний ревнивець, він не потерпить навіть легкого флірту з іншим чоловіком і сприйме це як особисту образу. В кохання з чоловіком Овном потрібно бути те саме канатохідця — завжди тримати Овна в напрузі, підтримуючи його інтерес до себе, але в цей же час він повинен повністю вам довіряти. Майте свої інтереси, ніколи не командуйте Овном і не давайте йому командувати собою, не будьте надто домашньої дружиною-квочка, але визнайте лідерство Овна. Овен — справжній чоловік. Прийміть його недоліки, і через багато років, на своїй золотий весіллі, ви будете почувати себе найулюбленішою і єдиною.

Як закохати жінку Овна? Якщо ви мрієте закохати в себе жінку Овен, не здумайте зображати з себе закоханого раба, навряд чи це їй сподобається. Вам потрібно бути незалежним і загадковим, тоді вона сама почне вас переслідувати. Своїм байдужістю ви кинете виклик її самолюбству, а який же Овен може не відповісти на виклик? Жінка Овен відразу ж кинеться в бій, щоб довести, що вона бажана, навіть якщо ви будете їй зовсім байдужі. Для того, щоб полюбити вас, жінка Овен повинна вами пишатися, але й ви повинні цінувати її таланти і здібності. Свого коханого жінка Овен ставить на п’єдестал і вірить всією душею в його досконалість, не розчаруйте її. Якщо ви любите жінку Овна, будьте готові розділити з нею всі її радощі і біди, адже вона для вас готова на все. Вона дуже ревнива, не здумайте робити в її присутності компліменти іншим жінкам, так ви можете втратити її любов. Навіть проживши з жінкою Овном багато років, не забувайте про романтику, якщо хочете, щоб вона була щаслива з вами. Пам’ятайте, що Овен легкоранима і відкрита лише тому, хто її по справжньому любить, а за самовпевненістю і самолюбством ховається справжня жінка.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.