Як закохати в себе Льва?

Будь-який з нас трохи раніше чи пізніше стикається з життєвою ситуацією, коли загальноприйняті алгоритми людських відносин дають збій і починається смуга розчарувань. Тоді ми можемо спробувати вдатися до засобів, що лежить за межею фізичного світу і матеріальних відносин. Астрологія здавна вважається непоганим дієвим засобом для з’ясування справжньої підгрунтя подій і пошуку дієвих засобів для виправлення ситуацій навіть у справах сердечних.

Як закохати в себе Льва: поради

В даному випадку необхідно почати з вивчення життєвих уподобань чоловіків і жінок Львова. Всіх їх, незалежно від статі, цікавлять такі сфери як армія, спорт, театр, секс, питання виховання дітей, залізо, функції лідерів в соціумі. Небайдужі їм техніка та автомобілі.

Тому при знайомстві необхідно починати з серії навідних розмов на перераховані теми. Майте про запас на кожну з перелічених тем маленьке компетентну думку, це зміцнить ваш рейтинг в очах Льва до небувалої величини. Можете не сумніватися, що який-то чергова розмова викличе бурхливу позитивну реакцію з приводу вашої проникливості.

Необхідно також пам’ятати, що Леви можуть бути двох типів — вдалі — класичні, у яких життя збігається з астрологічними та іншими описами даного типу та інші — уражені — невдалі. Втім, це стосується будь-якого знака Зодіаку. У першому випадку ми будемо мати перед собою сильного, впевненого в собі людини з замашками лідера і іноді зі схильністю до театральної рисовке. У другому випадку це буде щось інше, не настільки красиве і чудове. Подумайте, який варіант ви оберете.

Як закохати чоловіка Льва

Якщо ваш обранець вже трудиться в одній з перерахованих сфер, то швидкоплинне зауваження про його безсумнівною здатності очолити цю організацію хоча б у найближчому майбутньому миттєво підніме ваш рейтинг в його очах на достатню висоту.

Наступним пострілом без промаху в вашу желаннную мета стане ненав’язливе зауваження, що ваш обранець — кращий претендент на можливу роль секс-символа своїй галузі чи контори. Не сумнівайтеся, в цей момент в гарячому серці Льва ви займете досить почесний куточок.

Якщо у вас виникне розмова про кращу марку і колір автомобілів, сміливо говорите, що це червоні і помаранчеві. Ну а марки бажано вибрати за назвою великих хижаків — червоний спортивний «Ягуар». Успіх забезпечений!

В кольорах одягу для побачень також можете використовувати дані відтінки, щоб любити в себе Лева. При цьому переважно червоний колір мати у верхній частині, тому що Лев відповідає за груди. На побачення з Левами бажано одягати прикраси з золота, бо це їх зодіакальний метал. У прикрасах можуть бути присутні червоні і жовті дорогоцінні камені — рубін, гранат, гіацинт, цитрин.

Астрологічні друзі і вороги Львів. Невелика інформація в цій галузі неминуче вразить Льва вашої дивовижної обізнаністю. Таким чином явну підтримку Леви отримують від Овнів і Стрільців. Приховані друзі будуть серед Близнюків і Терезів. До відкритих конфліктів їх провокують Тельці і Скорпіони. Повне нерозуміння Леви зустрічають з боку Водоліїв.

Таким чином, через деякий час можуть бути дуже корисні розмови з Левом про відпустку в жаркій країні біля моря. Тільки ведіть розмову зі спокійною впевненістю — це Левам подобається. Дальні жаркі країни відповідають Овна і Стрільцеві. Бажано вибрати спекотну країну, де існує королівська влада — символ Овна. Наприклад, Таїланд. Це також подобається Левам.

Найхарактерніші хвороби Львів необхідно також знати. Це хвороби серця, ожиріння серця, розширення серця, погана кров, лихоманки, непритомність, хвороби шиї, аневризма судин, запалення спинномозкових сплетень, простріл.

Якщо вчасно виявити мінімальна увага до перерахованих проблемним сферам здоров’я Лева, то ви заслужите його вдячність як людина небувалою чуйності.

Як поводиться закоханий Лев

Поведінка закоханих Львів характеризується демонструванням королівського величі і розмаху з одного боку, артистизму, бажанням зробити театральний ефект. З іншого боку пам’ятаєте, що маєте справу з хижаком, незалежно від її статі. І сексуального хижака в тому числі.

Щоб закохати в себе Льва, не бороніть прояву його щедрості. Підкреслення його перерахованих позитивних якостей може придбати форму відпустки на півдні і червоного спортивного «Ягуара» дуже швидко.

Але не дозволяйте розвиватися його хижої експансії неконтрольовано. Згадайте, чим дресирують левів у цирку: вогнем, бичем і обручем.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.