Як закохати в себе Діву?

Якщо ваш обранець народився з 23 серпня по 22 вересня, то він стовідсоткова Діва. Народжений під ці знаком зодіаку — натура витончена і обтяжена високим інтелектом. Він уважний, будинків і дуже розбірливий. Як закохати в себе Діву? Для цього доведеться неабияк потрудитися, якщо звичайно, ви не станете щасливим об’єктом кохання з першого погляду. Отже, якщо ви рішуче налаштовані до бойових дій, (а в любові, як на війні, всі засоби хороші), приготуйтеся до інтригуючою стратегічний грі.

Як закохати в себе чоловіка Діву?

Діви чоловічої статі дуже вимогливі до своїх обраницям, тому миловидного личка і стрункою фігурки тут не достатньо. Використовуйте всі свої розумові ресурси і ненав’язливо продемонструйте обранцеві всю серйозність своїх намірів. Йому повинно бути цікаво спілкуватися з вами на різні, неабиякі теми. Він захоплюється комп’ютерами? Прокрутіть кілька спеціалізованих видань і здивуєте ненаглядного своїми знаннями у сфері IP-технології. Чоловік Діва неодмінно повинен побачити в вас дівчину серйозну, цілеспрямовану і досить освічену. Але не перестарайтеся, образ нудної «зубрилки» швидше відштовхне, ніж викличе інтерес.

Заманюючи неприступну Діву своїми розумовими здібностями, не забувайте про свою зовнішність. Він вимогливий в усьому, тому відразу помітить облупився манікюр або неохайну зачіску. Ви повинні виглядати ефектно і акуратно, щоб спокусити вибраний тип чоловіків. Жінка, яка випромінює чарівність, проявляє оригінальність і ерудицію, при цьому елегантно виглядає, неодмінно викличе інтерес у чоловіка Діви.

Цей знак зодіаку дуже цінує домашній затишок, тому проявіть чудеса кулінарії і покажіть, яка ви дбайлива і господарська дівчина. Як ще можна закохати в себе хлопця Діву? Стовідсотковий спосіб — придивитися до його матері. Візьміть на замітку її манеру одягатися, розмовляти, вести себе при спілкуванні. Запитайте у майбутньої свекрухи парочку фірмових рецептів, і ваш обранець зрозуміє, що ви — та, кого він чекав все своє життя!

Як тонка і чутлива натура, цей знак зодіаку любить, коли його хвалять. Захоплюйтеся ним, говорите, який він чудовий, щиро переживайте за нього і він відповість вам найтеплішими почуттями.

Як зрозуміти, що Діва закоханий?

Ви привели у виконання всі свої плани по завоюванню серця свого обранця. Але як зрозуміти, що ваші чари подіяли? Придивіться до об’єкта свого обожнювання, ви відразу помітите, закоханий він у вас чи ні.

Варто звернути увагу на його поведінку при зустрічі. Діва — чуйний і вразливий знак зодіаку. Якщо при зустрічі з вами, він неабияк хвилюється, говорить без угаву, або навпаки, замикається в собі, це ознака явної закоханості.

Як поводиться закоханий Діва? Він неодмінно захоче сподобатися, тому зміни в костюмі, зачісці і в інших дрібницях, що становлять зовнішній вигляд людини, говорить про те, що він, швидше за все, відчуває романтичні почуття.

Найпростіше зрозуміти, що хлопець Діва закоханий з його слів. Не обов’язково чекати палких пояснень в любові, це може бути оригінальний комплімент або скромне визнання в симпатії. Прислухайтеся, до того, що він говорить, і ви зрозумієте, наскільки йому цікаві.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.