Як закохати в себе дівчину?

Ти закоханий, але не можеш домогтися від неї взаємності? Насправді можна спробувати викликати в людини відповідні почуття, потрібно лише знати, як правильно це зробити. Як закохати в себе дівчину?

 • Для початку визначся, чи справді ти хочеш любові. Часто буває така ситуація, що багато хлопців плутаються у своїх почуттях через банальне бажання сексу. Ти хочеш її, і здається, що ти закоханий, але це не так. Крім того, якщо ви знайомі недавно, то у тебе може виникнути захоплення, пристрасть, закоханість. Після закінчення деякого часу таке відчуття зазвичай проходить. Тому спочатку зрозумій, що ти до неї відчуваєш. Якщо ти впевнений, що це любов — то вперед!
 • Старайся знайти якомога більше спільного з дівчиною. Це може бути єдність думок, думок, почуттів і відчуттів. Брехати не треба, кажи щиро і від чистого серця. Наприклад, ви разом сходили в кіно, вона ділиться своїми враженнями від фільму. Якщо її думку про фільм збігається з твоїм, поділися цим! Чим більше у вас буде загального, тим ближче ти станеш до дівчини.
 • Роби ваші побачення запам’ятовуються. Переживай разом з нею якомога більше нових емоцій. Нехай кожна ваша зустріч буде завжди чимось новим. Наприклад, сьогодні ви гуляєте по вулиці, завтра разом дивіться новий фільм, післязавтра йдете в нове кафе і т.д.
 • Дівчата люблять справжніх чоловіків. А справжній чоловік за природою — лідер у відносинах. Звичайно, є дівчата, які вибирають для себе підкаблучником-хлюпіков, але ти ж не такий!? Ти повинен вирішувати, де і коли ви зустрічаєтеся, що будете робити. Але не забувай при цьому брати до уваги бажання дівчини. Якщо вона чогось не хоче, то краще від цього відмовитися і знайти більш приємну для обох альтернативу. Ініціатором першого поцілунку також повинен стати ти. Більшість дівчат рідко коли наважуються зробити це першими, та і їй так буде набагато приємніше. Але тут головне — правильно вибрати момент. Поцілунок не повинен відбутися занадто рано, інакше вона вирішить, що ти несерйозний. Але й не надто пізно. Якщо хлопець довго не цілує дівчину, то вона починає замислюватися про те, що нецікава йому в плані любовних відносин.
 • Коли ти закоханий, то постійно думаєш про неї і намагаєшся проводити разом з нею якомога більше часу. Дуже важливо з цим не переборщити. Залиш їй час для того, щоб вона подумала про тебе, помріяти про ваших майбутніх побаченнях, скучила. Не показуй їй свою залежність від любові. Дівчатам нецікаві настирливі хлопці. Не треба постійно завалювати її новими смс-, повідомлення, дзвонити кожні п’ять хвилин, розповідати, як пройшов весь твій день. Веди з нею недовгі розмови по телефону, причому їх тема повинна викликати у неї лише позитивні емоції. Ти можеш сказати їй пару приємних компліментів або розсмішити милою жартом.
 • Якщо ти знайомий з дівчиною недавно, то підготуйся до тривалих розмов. Ви ж захочете дізнатися один одного трохи краще. Тому заздалегідь продумай відповіді на її можливі питання, вибери найбільш підходящі слова. Також непогано самому придумати парочку оригінальних питань дівчині.
 • Дівчатам подобаються хлопці, які чимось виділяються з натовпу. Звичайно, не треба бігти в перукарню і робити на голові триметровий ірокез рожевого кольору 🙂 Достатньо лише попрацювати над своєю манерою спілкування з оточуючими, виробити свій стиль одягу, завести рідкісне цікаве хобі чи всерйоз захопитися чимось незвичайним. Люди «не з натовпу» завжди цікаві.
 • Будь впевнений у собі. А це значить, що ти повинен бути рішучим, ініціативним, мати свою думку і почуття власної гідності. Безвольний і боязкий хлопець навряд чи зможе викликати в дівчині відповідні почуття.
 • Будь цікавим співрозмовником, який мислить нестереотипно.
 • Акуратність, охайність і чистота — твої неодмінні союзники. Жодної дівчині не буде приємно спілкуватися з хлопцем, у якого брудні нігті або волосся немиті вже тиждень.
 • Гумор зближує людей. А хороша жарт до місця як не можна краще зробить ваше спілкування більш легким та цікавим.
 • Дуже важливо бути чесним. Якщо ваші стосунки в розвитку, і любов тільки-тільки зароджується, твоя брехня може вбити її назавжди.
 • Добре вивчи дівчину. Для цього цікався її життям, дізнавайся про неї якомога більше. Це допоможе тобі правильно вести себе з нею. Ти точно будеш знати, чого їй не пропонувати і про що краще не заговорювати, як можна спланувати наступне побачення з урахуванням її симпатій і т.д.
 • Дівчина як квітка. Чим більше його поливаєш, тим більше він цвіте. Тільки в нашому випадку замість води це повинні бути компліменти. Якщо ти прагнеш до чесних відносин, то компліменти повинні бути щирими правдівиміі, а не втішними.
 • Не квап події, нехай все розвивається природним ходом.
 • Застав її подумати про тебе, як про потенційного хлопця. Для цього можна викликати в неї легку ревнощі. Її подружки повинні захоплюватися тобою, дівчата на вулицях повинні дарувати тобі милі посмішки. Вона побачить, що ти цікавий для інших представниць її статі і задумається про тебе як про можливого партнера.
 • А що робити, якщо ця дівчина — твоя колишня? Як закохати в себе колишню дівчину? У цій ситуації потрібно діяти трохи інакше, тому що під час відносин ви досить добре вивчили один одного, і вищеописані поради можуть не допомогти.

 • Будь впевнений у собі, вмій чекати і терпіти. Не треба показувати їй, як тобі погано, і тиснути на жалість. Вона повинна побачити спокійного, впевненого в собі хлопця, який добре виглядає і спілкується з нею без істерик і звинувачень. На цій стадії корисно зробити якісь зміни у своєму житті. Зроби іншу стрижку, купи собі новий одяг, знайди цікаве хобі, займися спортом. Вб’єш одразу двох зайців: перестанеш сидіти да горювати цілу добу і змінишся, а значить станеш для колишньої більш цікавий.
 • Не намагайся з нею зв’язатися деякий час. Не треба висіти на телефоні, закидати її електронку листами. Помовч, і це дасть куди більш ефективний результат. Якщо ти їй не до кінця байдужий, вона почне переживати, думати про тебе, можливо, ображатися, що ти не приймаєш ніяких кроків до відновлення відносин.
 • Згадай найкращі моменти, які ви пережили разом. Наприклад, пам’ятне місце в місті, де ти вперше зізнався їй у коханні, або затишне кафе, де пройшло ваше перше побачення. Через деякий час подзвони їй і просто запропонуй сходити в це місце, прогулятися і поспілкуватися. Стався до неї просто як до близької людини, але не як до своєї дівчини. Коли будете на тому самому пам’ятному місці, ненав’язливо заговори з нею про приємні вопомінаніях. Це допоможе пробудити загаслі почуття.
 • Встанови хороші відносини з її близькими родичами. Це можуть бути брат, сестра, але найкраще — родітелі.У них складеться хороша думка про тебе, і вони ненароком, але будуть нагадувати дівчині про тебе.
 • Визнай свої помилки. Якщо хочеш повернути відносини, то серйозної розмови не уникнути. Постарайся проаналізувати свою поведінку, зрозуміти в чому ти помилився, і виправити це. Про все це спокійно і впевнено скажи дівчині. Вона повинна повірити тобі, а головне — побачити виправлені помилки в майбутньому.
 • Ти зробив усе, що зміг. А як зрозуміти, закохана дівчина? Яка психологія закоханої дівчини? Як поводиться закохана дівчина?

 • Любов перетворює дівчину зсередини. Вона ніби світиться від щастя, вона не ходить, а пурхає, на її обличчі — щира і життєрадісна усмішка. Вона стає більш жіночною, доброю і ніжною.
 • Якщо дівчина сором’язлива, то вона буде боятися зізнатися в любові. Таких дівчат видає їх поведінку. Коли вони бачать людину, в котрого закохані, у них частішає серцебиття, вони починають червоніти і ховати очі, часто плутаються в словах і не можуть правильно і спокійно висловити думку словами. Такі дівчата рідко стають ініціаторами спільного проведення часу, але якщо щось запропонує улюблений хлопець, вона відразу ж з радістю погодиться.
 • Дівчина намагається зробити себе більш привабливою. Вона буде красиво одягатися, може зробити нову зачіску. Вона захоче бути дотепною, веселою і товариською в очах коханого хлопця.
 • Вона захоче піклуватися про улюбленого. Зробити для нього сюрприз або приємно здивувати — велика радість для неї.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.