Як закохати в себе чоловіка?

Він Вам давно подобається, але Ви не бачите від нього ніякої взаємності. Часто думаючи про те, як закохати в себе чоловіка, багато жінок втрачають один важливий момент: щоб домогтися любові чоловіка, потрібно намагатися вести себе з ним правильно з самого початку ваших відносин. А то буває, що у чоловіка складається далеко не зовсім приємне враження про жінку, а вона відчуває, що хоче від нього любові. Але це не означає, що виправити свої минулі помилки не можна. Можна! Тільки таким чином закохати в себе чоловіка буде складніше, ніж у відносинах з чистого листа. Тому постарайтеся спочатку вести себе з чоловіками правильно. Як знати, може Ви захочете, щоб ось той чоловік з сусіднього офісу став Вашим коханим?

У яких жінок закохуються чоловіки, та так, що потім одружуються!? Стати такою жінкою неважко, достатньо лише зрозуміти чоловічу психологію і трішки змінити себе.

 • Жінка, яка ще не зустріла свого чоловіка, але дуже хоче зустріти, повинна бути до цього готова. А це означає, що вона завжди повинна виглядати з голочки. Потрібно жити так, щоб оточуючі бачили щасливий погляд і доброзичливу посмішку цієї жінки. Потрібно відкрити своє серце, яке з нетерпінням чекає щасливих стосунків. Ваше бажання Вас перетворить, і Ви станете привабливою для чоловіків.
 • Не бійтеся проявити ініціативу при знайомстві. Хороший привід для знайомства — доречний жарт або прохання про допомогу. При цьому — щира посмішка.
 • Не розкривайте всі карти завчасно. На першому побаченні не треба бути нав’язливою, перессказивать все своє життя з п’ятирічного віку, скаржитися на свої проблеми. Залишайтеся для нього загадкою. Цікавтеся його життям, запитуйте і уважно слухайте, при цьому багато про себе не розповідайте. Зробіть йому гарний комплімент. Чоловік обов’язково це оцінить.
 • Чоловік за природою — мисливець. Йому нецікава видобуток, яка сама пливе в руки. Після першої зустрічі не просите його про наступну. Якщо Ви його зачепили, він сам запропонує зустрітися ще раз, і напише, і зателефонує.
 • Намагайтеся не викликати у нього негативних емоцій. Нехай з Вами у нього асоціюється тільки саме добре, яскраве, цікаве. Уникайте критики і бажання підпорядкувати чоловіка своїм бажанням. Дозволяйте йому доглядати за Вами, а не змушуйте робити це. Він повинен відчувати, що не Ви хочете закохати його в себе, а він намагається добитися Вашої прихильності.
 • У той же час Ви не повинні бути холодні й байдужі до нього. Не відштовхуйте чоловіка. Зробіть йому приємний сюрприз або милий ненав’язливий подарунок — мужчі люблять увагу. Захоплюйтеся ним, спробуйте захопитися тим, що йому цікаво, — йому буде приємно допомагати Вам в новому для Вас справі.
 • Намагайтеся, щоб ваші перші зустрічі були яскравими і запам’ятовуються. Так у Вас буде більше шансів закохати його в себе.
 • Знаходьте спільне у Вас з ним і намагайтеся це підкреслити. Чим більше у пари спільного, тим міцніше їх союз і сильніше почуття. Використовуйте як би ненароком його улюблені слівця в своїй промові, часто погоджуйтеся з його точкою зору (тільки свою при цьому не втрачайте), копіюйте його руху.
 • Головне — показати чоловікові своє тепле, ніжне до нього відношення, свою зацікавленість і бажання бути разом, але в той же час він повинен бачити в Вас самодостатню, впевнену в собі жінку. Коли жінка не намагається з усіх сил прикувати до себе чоловіка, він сам не хоче від неї йти.
 • Ви робите все можливе, але як зрозуміти, що чоловік вже закоханий? Поведінка закоханого чоловіка як ніщо інше показує його почуття, і жінка, яка розбирається в цьому, може легко вплинути на стосунки. Як поводиться закоханий чоловік?

 • Він хоче з Вами інтимної близькості. Чоловік, який після декількох зустрічей з жінкою, а не відразу ж з першого побачення показує своє бажання зайнятися сексом, явно в ній зацікавлений. Жінка, яка викликає сексуальне бажання, має великі шанси стати для нього улюбленою.
 • Він шукає душевного контакту. Без почуттів на одному голому сексі любові не побудуєш. Закоханий чоловік буде шукати з Вами постійного спілкування. Він стане дзвонити, писати, часто з’являтися там, де буваєте Ви. Він буде намагатися Вас зацікавити, залучити, розкрити для себе Ваш духовний світ.
 • Він пускає Вас у своє життя. Чоловіки старанно уникають посягань на своє особисте життя, але коли вони закохані, то хочуть познайомити жінку з нею. Закоханий чоловік охоче покличе Вас до себе додому, познайомить з друзями та родичами.
 • Закоханий чоловік готовий жертвувати чимось заради відносин. Наприклад, щоб провести з Вами вечір, він скасує зустріч з друзями. Щоб догодити Вам, він запропонує подивитися разом небудь цікавий фільм, а не проведе весь вечір за улюбленим комп’ютером.
 • Він хоче піклуватися про Вас. Сніданок в ліжко, маленькі приємні сюрпризи, подарунки … Закоханий чоловік готовий захищати і оберігати Вас. Він завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину, підтримає, допоможе, чим може. Йому доставляє задоволення бачити Вас щасливою і задоволеною, заради Вашого щирого «спасибі» він готовий гори звернути …
 • Він не заподіє Вам біль навмисно. Закоханий чоловік просто не розуміє, як можна зробити погано коханої. Він не тільки готовий покарати кривдника, але й сам ніколи так не вчинить.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.