Як закохати в себе Близнюка?

Якщо ви вірите в астрологію, і знак зодіаку грає для вас більшу роль, то напевно дізнаєтеся, коли день народження коханого і обчисліть його знак. Отже, ви зустріли чоловіка або жінку Близнюка. Що ж робити? Як знайти до нього підхід? Давайте спробуємо розібратися, як найбільш ефективно побудувати відносини з людьми зі знаком Близнюки.

Як закохати в себе Близнюка?

Спочатку, трохи про це знакові. Близнюки народжуються з 21 травня по 20 червня. Стихія цього знаку — Повітря, а його властивості — непостійний, мінливий. Близнюки одержимі жагою нових знань, змін. Різноманітність — ось, що їм необхідно в житті. Вони можуть довго і з захопленням говорити. Внутрішній світ Близнюків унікальний, різноманітний, таємниче. Вони мають багатогранними здібностями, можуть домогтися успіху практично в будь-якій галузі.

Якщо ви задалися метою підкорити Близнюка, то досягти цього не так просто! Часто жінки запитують, як закохати чоловіка Близнюка? Ви можете залучити їх гостротою розуму, точністю думки. Таких чоловіків приваблюють жінки, з якими можна поговорити на будь-які теми, які вміють підтримати розмову. Але це не повинна шлях порожні балачки про щось незначному. Поб’єте Близнюка глибоким інтелектом і красномовством — перед такою жінкою йому складно буде встояти. Не кажіть весь час без угаву, не даючи Близнюку вставити своє слово — дайте йому висловити свою думку. Спілкуйтеся з ним на рівних. Близнюк шукає жінку друга, з якою можна вести дискусії, а не довірчі ніжні бесіди. Як поводиться закоханий Близнюк? Він готовий поділитися з вами всіма своїми радощами і печалями, і сподівається, що ви розділите їх з ним. У сексі Близнюк, як правило, вправний. Уникайте в постелі одноманітності — Близнюк цього не виносить. Флірт, любовні ігри та експерименти будуть дуже доречні. Якщо він запропонує вам щось незвичайне в сексі, не виявляється, інакше, він знайде ту, яка погодиться. Намагайтеся не робити те, що його дратує. Не обмежуйте його особисту свободу, не вимагайте звіту про його справи. Створіть у нього ілюзію, що він вільний, як вільний вітер. Головне, намагайтеся бути різноманітною, тоді Близнюк не проміняє вас ні на кого іншого.

Тепер поговоримо і жінок цього знака. Як закохати жінку Близнюка? Їй, як і чоловікові Близнюку, свойствена двоїстість. Вона також цінує дотепність і красномовство співрозмовника. Близнюки не потерплять нудного або занадто серйозного партнера — їх треба тішити, робити їм сюрпризи. Такі жінки відразу помічають розум співрозмовника, у недалеких чоловіків шанси нульові. Ви повинні бути непересічною особистістю, в якійсь сфері домоглася великих успіхів. Дівчина — Близнюки не дуже звертає увагу на гроші, матеріальні блага. Тому не намагайтеся домогтися її розташування за допомогою задаріванія подарунками.

Отже, якщо ви хочете домогтися розташування Близнюка, будьте різноманітні, непередбачувані. Будьте готові до частих перепадів настрою Близнюків, і не ставитеся до цього занадто серйозно! Удачи вам в любові!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.