Як закохати чоловіка Рака?

Управителем знака Рак є Місяць. Саме цим пояснюється часта зміна настроїв представників знаку Рак. Поспостерігайте за Місяцем, як швидко змінюється її форма від вузького, тонкого серпа до величезного яскравого кулі. Припливи і відливи трапляються під впливом Місяця також як і часті зміни настроїв Рака. Як же бути, як завоювати серце мінливого людини, як закохати в себе Рака? Про це наша стаття.

Як закохати чоловіка — Рака по знаку зодіаку?

Чоловіки Раки багатогранні. Вони можуть бути одночасно легковажними і ненадійними, але в теж час чутливими і вірними. Зовнішня холодність Рака уживається з співчуттям і співчуттям в його м’якому люблячому серці. Знаючи про це, вам легше буде зрозуміти, як закохати хлопця Рака.

Раки ніколи не ллють крокодилячих сліз. Їх сльози — це потоки скорботи з самої глибини люблячого серця. Емоційність чоловіки Рака близька до жіночої емоційності у душевних справах. Раки — особистості витончені, помічають будь-які дрібниці. Будьте ніжною та жіночною, завжди зі смаком одягнена — це приверне до вас чоловіка Рака.

Для будь-якого Рака, будинок-це священне місце. Рак по своїй натурі — істота домашнє, потребує в теплі, ласці і затишок. Тому чоловік Рак зазвичай пред’являє високі вимоги до майбутньої дружини. Вам потрібно сподобатися його матері і бути, по можливості, схожою на неї. Чоловік Рак завжди буде порівнювати ваш будинок з батьківським, а вас — зі своєю мамою.

Мабуть, чоловіки Раки самі господарські з усіх знаків Зодіаку. Раки чудово готують і з любов’ю роблять це для своїх коханих. Дайте зрозуміти своєму Раку, що ви прекрасна господиня, що обожнює свій будинок — і Рак перейметься до вас симпатією.

Більшість Раков прекрасні садівники. Висловіть своє захоплення домашнім садом Рака, розкажіть йому про свої домашні рослини, ось ще одне очко на вашу користь.

Раки чоловіки — самі трепетні батьки, мало хто може похвалитися такою любов’ю і турботою до дітей. Вони пишаються своїми синами і обожнюють дочок. Покажіть своєму Раку, що ви обожнюєте дітей.

Раки ні за що на світі не віддадуть того, що належить їм. Дайте йому зрозуміти, що навколо вас є й інші чоловіки, які мріють запропонувати вам руку і серце. Чоловік Рак навряд чи поступиться своїм суперникам здобич.

Як поводиться закоханий Рак?

Якщо ваш Рак закоханий, ви відразу зрозумієте це. Рак буде визнаватися вам в любові кожен день. Він буде звеличувати вас до небес і завалить подарунками. Закоханий Рак буде знаходитися поряд з вами постійно і відвадить від вас всіх інших шанувальників.

Як закохати жінку Рака?

Місяць обдарувала Рака жінку особливою чутливістю, тому жінки Раки вважаються самим чуттєвим знаком Зодіаку. З одного боку, вони ніжні і ласкаві, з іншого — недовірливі і невпевнені в собі.

Жінку Рак благоговійно ставиться до своєї сім’ї. З повагою ставтеся до її батьків, особливо до матері. Це розташує до вас вашу кохану.

Жінка Рак схильна різним страхам і комплексам, їй здається, що вона недостатньо гарна, не така молода, не так смачно готує.

Говоріть їй компліменти, переконуйте її в протилежному. Жінка Рак може нескінченно слухати, як вона хороша і як ви її любите. Жінки Раки — чудові кулінарки, тому не скупіться на похвалу.

Жінка Рак дуже емоційна, тому, якщо ваші наміри не серйозні, пошукайте собі іншу партнерку. Зате, якщо ваші почуття серйозні, вона відповість вам вічної відданістю і від вас вимагатиме того ж, адже всі Раки за вдачею власники.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.