Як зайти в налаштування роутера?

Уявіть ситуацію: ви повинні налаштувати локальну мережу. Тут вам не обійтися без спеціального пристрою — роутера або маршрутизатора, як його ще називають. Не будемо зупинятися детально на підборі пристрої — перейдемо до важливого питання. А саме — його налаштування. Але як зайти в налаштування роутера?

Способи доступу

Їх, як завжди, декілька. Почнемо з загальної частини. Перевірте правильність підключення вашого роутера до комп’ютерів будующей мережі. Також не ігноруємо і вилку — той що на 220 вольт. Сам же роутер підключається таким чином, що кабель зовнішньої локальної мережі вставлений в особливий разьем, як правило, він позначений або виділений кольором, частіше синім, рідше червоним. Швидше за все, поряд з потрібним є напис «Wan». Це зовнішня мережа. Всі комп’ютери мережі підключаємо в пронумеровані гнізда через кабелі зі стандартною сисема обтиску. Підключення завершено, приступаємо до налаштування.

Швидше за все, в комплекті з пристроєм поставлявся диск. Він то і допоможе нам зайти в налаштування роутера. Запускаємо його, слідуємо інструкціям на екрані і уникаємо лякають ручних налаштувань — тут вам все дуже просто піднесуть через графічний інтерфейс. Але що якщо рятівного диска немає? Нічого страшного! Зайти в настройки роутера вручну — дуже просто. Запустіть веб-браузер на вхідному в мережу комп’ютері. В адресному рядку наберіть адресу: 192.168.1.1 На запит «логін пароль» вводите «admin admin» — це замовчування для переважної більшості моделей. А самі настройки вам може надати ваш провайдер. Ну, або як мінімум, вас проконсультують.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.