Як за допомогою макіяжу збільшити очі?

Важко уявити сучасну жінку, яка абсолютно не користується косметикою і не робить макіяж. За допомогою макіяжу можна приховати недоліки, підкреслити достоїнства або кардинально змінити своє обличчя, від форми скул або губ, до відтінку очей. Все це відбувається за допомогою контрастів, ігри кольору, відблисків. Чоловікам макіяж здається схожим на магію, для жінок це питання техніки.

Як за допомогою макіяжу збільшити очі — прості поради, які зроблять погляд виразнішим, а очі візуально більше.

Як за допомогою макіяжу збільшити очі — загальні правила

 • Використовуйте світлу гаму тіней і олівців — темні відтінки утяжеляют погляд і створюють враження, що очі глибоко посаджені. Світлі тіні допоможуть розкрити погляд. Так що при виборі косметики замість чорного олівця візьміть коричневий, а темно-синю гаму замініть на кремово-бежеву.
 • профарбовують густий тушшю тільки верхні вії, а нижні залиште як є або нанесіть на них дуже легкий шар туші. Чи не підводите їх олівцем. Яскраві нижні вії створять кордон, а чітко окреслений очей візуально здається менше, ніж він є насправді.
 • Приділіть увагу бровам — візуально зроблять очі більше тонкі акуратні брови. Вищипуйте їх тільки знизу, надаючи потрібну форму. Занадто густі брови відволікають від очей і ніби нависають над ними.
 • Вії — густі, пухнасті, об’ємні та підкручені. Яскраві вії знову ж візуально збільшать ваше око. Ви можете з підкрутити за допомогою щипчиков — робіть це до нанесення туші, щоб їх не пошкодити — так погляд розкриється. Нафарбувати об’ємної тушшю — це додасть виразності. Або навіть використовувати накладні вії.
 • Користуйтеся чорною тушшю для вій, якщо у вас темне волосся і коричневою, якщо світлі. Інші відтінки туші не рекомендується використовувати, з кольоровою тушшю погляд стає менш виразним, вії губляться і стають менш чіткими, вона може добре виглядати на фото або як частина єдиного образу, а от для повсякденного макіяжу не годиться.
 • Як за допомогою макіяжу збільшити очі — технологія нанесення макіяжу

 • Перший рівень тіней — світлі відтінки. Найсвітліші плями розташовуються під бровою і на внутрішньому куточку ока, можна проставити там акценти за допомогою білого олівця і розтушувати. Світлі тіні, матові або перламутрові на ваш смак, наносяться всю верхню повіку.
 • По лінії росту вій і зовнішньому краю ока нанесіть темний відтінок тіней (але не максимально темний, наприклад бежеві тіні поєднуються з коричневими, світло-блакитні та рожеві з сірими). Розтушуйте за допомогою кисті, колір повинен посилюватися у напрямку до зовнішнього краю.
 • Нижня повіка по внутрішньому контуру підведіть білим олівцем — це візуально збільшить площу очі. Підведіть повіку світлим олівцем.
 • Верхнє повіку підведіть олівцем — коричневим, синім або сірим, пам’ятайте, що не потрібно використовувати дуже темні відтінки. Не малюйте стрілки, це змінює форму очі, і якщо очі у вас і без того маленькі, це їх зменшить ще сильніше. Використовуючи підводку або олівець не виходьте за лінію зростання ресніц.Еслі у вас вузькі очі, підведіть око не від внутрішнього куточка, а з середини століття.
 • Подкрутите вії, потім нанесіть туш, у кілька шарів і розчешіть вії щіточкою, щоб вони не злипалися.
 • Нанесіть легкий шар туші на нижні вії, щоб вони не загубилися на тлі світлого контуру і тіней.
 • Ви можете проставляти світлі акценти і в саму останню чергу, використовуючи хайлайтер або розсипчасті перламутрові тіні.

  Тепер ви знаєте, як за допомогою макіяжу збільшити очі. Пам’ятайте, гарний макіяж той, що не впадає в очі. Приділяючи значну увагу очам в макіяжі не використовуйте яскраву помаду, досить ніжного природного відтінку або блиску для губ.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.