Як з комп’ютера скачати музику на телефон?

Напевно кожна людина, у якої є мобільний телефон ставив собі таке запитання. Поставити на дзвінок, смс-повідомлення, або просто для того, щоб слухати її в навушниках або без. Так як з комп’ютера скачати музику на телефон? Існує досить різноманітний вибір способів передачі будь-яких даних з комп’ютера на телефон, в тому числі і музику. Для початку перерахуємо ці способи: по протоколу Bluetooth, по протоколу ІЧ-зв’язку, через DATA-кабель, через USB-порт, за допомогою сторонніх носіїв (карт пам’яті) і пристроїв для читання їх через комп’ютер, можна викласти в Інтернеті і вже звідти скачати на телефон.

 • За протоколом Bluetooth (Bluetooth-адаптер) — щоб завантажити музику в телефон, для початку треба включити Bluetooth в телефоні і здійснити пошук пристроїв з Вашого комп’ютера. Після того, як комп’ютер виявляє ваш телефон, ви відкриваєте його за допомогою менеджера файлів. Потім перетягуємо мишею пісні, які необхідно Вам скопіювати з комп’ютера, в папку мобільного телефону. Відкриваємо диспетчер файлів у вашому телефоні, знаходимо файли, які Ви скопіювали, і слухаємо музику або переглядаємо картинки.
 • За допомогою DATA-кабелю — до кабелю додається диск з програмним забезпеченням для нього. Щоб з’єднати комп’ютер з телефоном необхідно один кінець кабелю підключити до телефону, а інший — до комп’ютера. На диску є спеціальна програма для передачі файлів (музики, фотографій тощо) з комп’ютера на телефон.
 • За протоколом ІK-зв’язку — при підключенні ІК-порту до COM порту застроміть стандартний роз’єм в коннектор. У комплекті з пристроєм йде CD диск, встановіть з нього драйвера. Завантажте операційну систему-новий пристрій має бути виявлено. В далі програмне підключення ІЧ-порту буде залежати від виду Вашої операційної системи, дотримуйтесь інструкції, яка з’явиться як тільки комп’ютер розпізнає новий пристрій.
 • USB — порт-програмне забезпечення, що йде в комплекті з портом встановлюємо на комп’ютер. Для початку необхідно з’єднати кабелем телефон і комп’ютер. Потім натискаємо на передачу файлів на телефоні і чекаємо деякий час. Після цього з’явиться 2 устройства.Одін з них — вбудована пам’ять, другий — флешка. Після того, як завантажили музику на телефон, від’єднуємо кабель.
 • Карти пам’яті і пристрою для читання-підключаємо роз’єм кард-рідера до USB-порту комп’ютера. На кардрідер є проріз, схожа за розмірами на карту пам’яті, вставляємо туди картку. При підключенні кардрідера вперше на екрані комп’ютера висвітиться вікно «Майстер установки обладнання». Натискаємо кнопку «Далі» в кожному новому вікні до появи кнопки «Готово». Тепер пристрій готовий до роботи. Двічі клацаємо кнопкою миші на значку «Мій комп’ютер». З’явиться вікно з новим диском, окрім дисків C:, D: — так ОС позначає кардрідер. Натискаємо на значок файлу, який хочете передати, і, переміщаємо файл у вікно з вмістом карти пам’яті.
 • Інтернет-с того сайту де знаходиться музика натискаємо скачати, вибираємо папку куди зберегти пісню. Після того як вона скачати, з’єднуємо комп’ютер з телефоном за допомогою USB шнура, і копіюємо на телефон цю пісню.
 • Тут перераховані найбільш зручні і часто використовувані способи для скачування музики з комп’ютера на телефон.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.