Як з флешки зняти захист від запису?

Флеш-накопичувачі міцно влаштувалися на ринку портативних носіїв інформації. Зручність флеш-пам’яті зрозуміло: розмір дозволяє ховати в брелок для ключів десяток фільмів, енергонезалежність обіцяє ваших файлів «довго жити» і ціна питання — просто дрібниця. Але чи все так райдужно з цими флешками?

Як з флешки зняти захист від запису власноруч

Так, бувають невдачі. Ось і флеш-пам’ять вередує часом, категорично відмовляючись що-небудь у себе поміщати.

Самий банальний рада, як епіграф до тексту статті, перевірте корпус самого виробу. Часто там буває такий собі важіль, він призначений для захисту вашої флешки. Так, я сам іноді забуваю пересувати його в правильне положення, а потім голову ламаю — флешка … зняти захист від запису … ВТФ?! Важіль вирішує 🙂

Якщо не все так просто, і IQ господаря накопичувача відповідає його уважності (палець вгору за толерантність!), розберемо випадки серйозніше.

Заходимо до реєстру (ну немає, ніяких інструкцій — вчимо матчасть) за адресою HKLM SYSTEM CurrentControlSet / Control StorageDevicePolicies, шукаємо параметр WriteProtect і встановлюємо його значення на 0.

Не врятувало? Не біда, є ще способи! Флешка — як зняти захист від запису? Просто! Гуглом JetFlash Recovery Tool, качаємо / ставимо, інтерфейс інтуїтивний і простий, утиліта просто дар божий.

Не допомогла утиліта? Допоможуть професіонали. Я маю на увазі комп’ютерні сервіси, якщо вам дороги дані. Якщо дані не важливі — форматуйте пам’ять і користуйтеся на здоров’я.

Тут наша юрисдикція плавно закінчується, а відтак — Ариведерчи!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.