Як худнуть зірки — не дієтою єдиної

загрузка...

Іноді здається, що у зірок від природи ідеальні тіла, які легко їм підпорядковуються. Вони швидко худнуть або повніють для виконання нової ролі, за лічені тижні відновлюють форму після пологів. Насправді, звичайно, за ідеальними формами важка робота; нерідко зірки привертають цілі команди фахівців, які допомагають їм створювати ту саму зоряну фігуру, якою захоплюються мільйони.

Особистий тренер і спорт

Багато зірок, щоб домогтися найкращих результатів, працюють з особистими тренерами. Один із «зоряних тренерів» — Харлі Пастернак, за чотири тижні після пологів підготував Мілу Йовович до зйомок у бікіні — дивлячись на ці кадри, важко подумати про те, що зовсім недавно зірка стала мамою. Щоб домогтися такого результату Міла Йовович під керівництвом тренера не менше 45 хвилин в день приділяла силових тренувань і кардіотренування. А щоб набрати хорошу форму перед зйомками в «Обителі зла», Міла Йовович тренувалася на базі «Морських котиків» — це, втім, було необхідно не стільки для схуднення, скільки для виконання складних трюків, яких у фільмі не мало.

Наомі Кемпбелл худне завдяки пілатесу та скакалці, а також російській лазні, прихильницею якої вона стала з тих пір, як живе в Росії.

Звичайно, більшість людей не можуть дозволити собі мати особистого тренера, та й не має потреби в ньому. Однак приклад зірок зайвий раз показує, що ключем до стрункої фігури є спорт.

Дієти

Калорії не щадять нікого — через них набирають вагу навіть «зірки першої величини». Тому для схуднення вони, як і мільйони менш відомих людей, сидять на дієтах.

Мішель Обама, щоб підтримувати себе у формі, їсть багато овочів і обмежує споживання їжі тваринного походження. Крім того, вона регулярно проводить чистку організму за допомогою легких проносних.

Мадонна дотримується вегетаріанської дієти і прищеплює її своїм дітям; крім того, вона щодня займається йогою і, за словами людей з її оточення, бігає по 10 км в день.

Бейонсе Ноулз при підготовці до ролі у фільмі «Дівчата мрії» схудла майже на 10 кг за допомогою жорсткої дієти Master Cleanse. Ця дієта триває кілька днів і на цей час необхідно відмовитися від будь-якої їжі, пити тільки воду і напій, приготований з лимонного соку, органічного лимонного соку, і кайенского перцю. Ця дієта дуже дієва, але вона може бути небезпечна для здоров’я — відмова від їжі шкідливий сам по собі, а кайенский перець і лимонний сік у великій кількості можуть серйозно пошкодити шлунок.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.