Як хлопцеві стати дівчиною?

Навколишній нас світ стрімко змінюється. Найчастіше, його зміни не задовольняють бажанням багатьох людей або ж призводять не до тих результатів, які хотілося спостерігати. Я зараз плавно підводжу вас до думки про те, що останнім часом аномально багато людей прагнуть змінити свою стать. Перекладати відповідальність за це на плечі нашого суспільства, пестрящей фемінізмом, або ж шукати цього розумне пояснення? Чому виникає бажання хлопцеві стати дівчиною?

Причини тяги хлопців ставати дівчатами

Так, звичайно, це все суспільство винне в тому, що безліч молодих хлопців хочуть стати молодими дівчатами. Але як суспільство може впливати на того, хто ріс в чисто чоловічій компанії, наприклад? Виховувався на ідеалах мужності і відваги, сміливості і твердості інших чоловіків? Звідки у цих хлопців виникає прагнення поміняти свою статеву приналежність? Очевидно, суспільство тут ні при чому.

Вчені знайшли відповідь до цієї загадки. Існує припущення, що при емоційному збої матері, на певному етапі розвитку зародка майбутнього чоловіка, є ймовірність «перемішування» хромосом і відповідно, зрушень і переворотів у свідомості дитини.

Хлопцеві стати дівчиною — непросто

Чому ж не просто? Існує безліч клінік, що спеціалізуються на операціях по зміні статі! Саме так, поверхове думку. Клінік багато, але ще більше охочих з хлопця стати дівчиною. Тому створюються величезні черги — швидше за все, в очікуванні операції ви проведете не місяці, а роки. А ці роки будуть складними: усілякі відтяжки через бюрократизованою системи охорони здоров’я, безліч тестів на психічні відхилення … А якщо у вас виявиться відхилення в психіці — вам відмовлять в операції по зміні статі.

Легкий спосіб з хлопця перетворитися на дівчину

Так, він існує. Спосіб кілька неординарний — але чого слід очікувати, адже ми вирішили виправляти недоліки матінки-природи! Поговоримо про таке явище, як трансвестити.

Це ж так просто, дійсно: одягаємо жіночий одяг замість звичних нам речей, наводимо мейк-ап — і готово! Хлопець став дівчиною. Хоч і зовні, а не на фізичному рівні, але повірте, багато домагаються в цьому такого майстерності, що відрізнити справжню дівчину від трансвестита стає практично неможливо.

Так, це важкий тягар — бути трансвеститом, але принаймні, це позбавить вас необхідності витрачати великі гроші на операцію, і при бажанні — ви завжди зможете повернутися в лад!

Розглянувши основні способи, як хлопцеві стати дівчиною, бажаємо лише бути твердо впевненим у своєму виборі — як би потім не пошкодувати …

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.