Як windows 7 зробити справжньої?

Багато людей, сьогодні, шукають способи як активувати свою операційну систему Windows 7. Природно, ніхто не хоче платити гроші за активацію, хоча це порушує авторські права розробників. Сьогодні, подивимося як можна активувати Windows 7 безкоштовно! Отже:

Як Windows 7 зробити справжньої?

Вашій увазі пропонується універсальний активатор Windows 7. Скориставшись активатором, ви витратите всього кілька хвилин і мінімум ваших нервів. А найголовніше, ви зможете зробити свою копію Windows 7 справжньою.

Команда з win7vista.com створили програму для злому Windows 7. Програма називається 7Loader v1.4. У програмі розбереться навіть самий недосвідчений користувач персонального комп’ютера. Потрібно завантажити програму, розпакувати її і запустити.

Після запуску ви побачите діалогове вікно зі списком логотипів різноманітних відомих брендів комп’ютерного ринку. Вікно несе функцію OEM-прив’язки. У цьому вікні потрібно вибрати будь логотип, який буде вам до смаку. Система дасть зрозуміти користувачеві, що OEM був встановлений. Це може бути таке повідомлення: «OEM Installed».

Тепер нам потрібно встановити 7 loader для того, щоб Windows 7 зробити справжньою. Для цього натискаємо на опцію «Install 7 loader». Установка програми зажадає одну або дві хвилини. Після встановлення ви побачите таке повідомлення: «7Loader Succesfully Installed».

Тепер необхідно закрити комп’ютер, після чого перезавантажити його. От і все. Тепер у вас справжня версія Windows 7. Щоб переконатися в цьому, зайдіть у властивості комп’ютера. Ви зможете скачувати офіційні оновлення від Microsoft і повною мірою використовувати функції Windows 7.

Ви зможете скачати програму безкоштовно, скориставшись цим посиланням: Windows Loader v 1.8.9.rar (3.2 Мб)

В останній версії програми, яка вийшла зовсім недавно, є кілька поліпшень. Тепер утиліта працює більш стабільно і підтримує більшу кількість типів комп’ютерів, і, звичайно ж, допомагає Windows 7 зробити справжньою.

Всі ці системи, які допомагають користувачам скористатися недостовірної активацією, викликають гнів обурення розробників Windows. Звичайна людина, яка хоче отримати версію Windows безкоштовно, навряд чи здогадується про те, яких зусиль коштує створення таких складних програмних продуктів, як операційні системи. Ми продовжуємо споживати без зупинки, але одного разу настане момент, коли цієї безкарності прийде кінець. Це буде стосуватися не тільки операційних систем, але і всього іншого, тобто музики, фільмів, комп’ютерних ігор і так далі. Чим більше ми крадемо, тим, в кінченому підсумку, більше ми переплачуємо. Виробники ставлять таку високу ціну на свої товари через те, що знають, що ці товари будуть красти.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.