Як встановити windows 7?

Розберемося як поставити новеньку операційну систему від Microsoft. Встановлюємо на комп’ютер Windows 7! Отже:

Як встановити Windows 7?

Ми розповімо про те, як встановити на ваш комп’ютер операційну систему Windows 7. Припустимо, що ви вже володієте оригінальним диском операційної системи або знайшли піратську версію. Краще, звичайно ж, встановити оригінал, так як він буде працювати як годинник, ну а скопійована версія може зависати і вимагати частої перевстановлення.

Важлива деталь. Всі необхідні документи, які знаходяться в розділі диска, куди ви хочете встановити нову операційну систему, повинні бути скопійовані або перенесені в безпечне місце. Справа в тому, що установник системи видаляє всі старі файли і замінює їх на нові.

Перший крок, який нам потрібно зробити — це призначити як пристрій завантаження комп’ютера наш дисковод. Поставте диск з операційною системою Windows 7 в дисковод і перезавантажте комп’ютер. У момент перезавантаження нам необхідно потрапити в BIOS комп’ютера. Нам потрібно визначити порядок завантаження пристроїв. Для того, щоб увійти в BIOS потрібно натиснути спеціально призначену для цього кнопку. Інформація про потрібну кнопці з’являється при перезавантаженні комп’ютера. Зазвичай це клавіші Del, F2 або ESC. Ми опинилися в BIOS і тепер можемо встановити Windows 7. Зайдіть у вкладку Boot, там можна налаштувати порядок завантаження пристроїв. Ви зможете розібратися з визначення порядку завантаження, якщо будете слідувати інструкціям, зазначеним в BIOS. Потрібно поставити в якості першого завантажувального пристрою ваш дисковод. Після цього потрібно вийти з BIOS і зберегти зміни. Комп’ютер знову зробить перезавантаження, так як це необхідно для застосування змін, які ви зробили.

Тепер почнеться завантаження операційної системи Windows 7 з диска. У першому діалоговому вікні необхідно вибрати мову установки. Краще, звичайно ж, вибрати російську мову системи і натиснути «Далі». Для того, щоб встановити Windows 7 потрібно натиснути на кнопку «Встановити». Далі потрібно вибрати версію встановлюваної операційної системи. Виберіть ту, до якої у вас є ліцензійний ключ. Серійний номер операційної системи знадобитися ввести під кінець установки. Прочитайте ліцензійну угоду та натисніть клавішу «Далі». Не забудьте погодитися з ліцензійною угодою. Виберіть у наступному меню пункт «Повна установка». Тепер потрібно вибрати розділ диска, куди буде встановлена операційна система. Часто, трапляється, що Windows 7 відмовляється встановлюватися у вибраний розділ. Ось, що потрібно зробити, щоб подолати цю перешкоду і встановити Windows 7:

 • Запустіть командний рядок прямо під час установки. Для цього натисніть одночасно клавіші Shift + F10. У вікні введіть команду bootrec / fixmbr. Ця команда дозволить відновити завантажувач.
 • Ще один спосіб. Потрібно потрапити в BIOS і переключити контроль SATA з AHCI на IDE.
 • Це повинно допомогти при появі проблеми відмови від установки в будь розділ. За цим посиланням ви зможете знайти способи подолання кризи, якщо наведені вище, не допомогли: вирішення проблем з установкою Windows 7

  Повернемося до наших баранів. Натисніть на «Установки диска» і виберіть опцію «Форматувати». Після закінчення форматування необхідно натиснути на кнопку «Далі». Тепер потрібно чекати установки системи. Після її установки потрібно ввести ім’я користувача і комп’ютера. Якщо ви маєте потребу в захисті даних, то можна ввести пароль і підказку. Введіть серійний номер операційної системи в наступному вікні, щоб встановити Windows 7 на комп’ютер. Далі, вкажіть налаштування безпеки. Вкажіть часовий пояс, в якому ви перебуваєте. Після цього установка завершена.

  Ми настійно рекомендуємо вам придбати оригінальний ліцензійний диск Windows 7. Цей продукт коштує того, щоб бути оплаченим, адже команда розробників проробила титанічну працю по створенню програмного середовища Windows 7.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.