Як встановити програму в Ubuntu?

ОС Linux Ubuntu відрізняється від Windows не тільки своїм зовнішнім виглядом, а й рядом наданих послуг. Ті, хто недавно перейшов на Linux може зіткнутися з проблемою, як встановити програму в Ubuntu. Розглянемо способи установки з репозиторіїв і deb-пакету.

Всі пакети програмного забезпечення зберігаються в репозиторії. За допомогою його програми легше встановлюються, а поновлення відбуваються автоматично. Список репозиторіїв можна подивитися, якщо через головне меню пройти шлях Система> Адміністрування> Джерела Додатків. Так ми вибираємо сподобалася репозиторій або створюємо власний.

Такий метод самий сприятливий, тому що несе в собі перевірену інформацію про програми, і вони точно будуть працювати на вашому комп’ютері. Також всі оновлення програм, які були встановлені раніше, будуть вас повідомляти. Зверніть увагу, що при установці програм в Ubuntu через репозиторій знадобитися підключення до інтернету.

Бувають ситуації, коли необхідної програми немає в репозиторії або відсутній підключення до інтернету. Тоді можливий варіант установки програми в Ubuntu з deb-пакету. Це означає, що він був скачав раніше чи взято з будь-якого іншого носія.

Знайдіть папку, в якій знаходиться потрібний нам пакет, і 2 рази клацніть по ньому мишкою. Після чого з’явиться вікно «Установник програм», потім натискаємо «Встановити пакет». От і все, необхідна програма буде встановлена.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.