Як встановити драйвера на Ubuntu?

Користувачі, які тільки почали використовувати операційну систему Linux Ubuntu, можуть зіткнутися з проблемою, як встановити драйвера на Ubuntu. В основному таке трапляється після підключення додаткових репозиторій. Тоді біля показника рівня батареї з’являється іконка у вигляді монітора з замочком. Її присутність означає, що для вашого обладнання є драйвер, не підтримується canonical, але з його допомогою обладнання буде працювати краще. Це може бути відео-або аудіо-карта, а також wi-fi.

Щоб встановити драйвера на Ubuntu, відкрийте меню, а потім пройдіть по маршруту Система? Адміністрування? Драйвери пристроїв. При наявності драйвера для вашого обладнання, він буде перебувати в списку.

Щоб включити необхідний драйвер, поставте галочку біля нього. Після чого з’явитися вікно активації. Натисніть «Активувати» і почнеться завантаження пакетів. Після і установка.

По завершенню установки драйвера з’явиться вікно з написом, що всі зміни прийняті. Закриваємо його.

Для того щоб ваше обладнання запрацювало знадобитися здійснити перезавантаження комп’ютера. Після цього, перевірте, щоб все працювало. Відкрийте драйвера пристроїв і переконайтеся, що необхідний пакет використовується.

Також може виникнути ситуація, що для доступу в інтернет ви використовуєте wi-fi і, отже, необхідно встановити для нього драйвер. А інтернету-то поки немає, щоб завантажити його звідти. Тоді знадобитися завантажити пакет для wi-fi вручну через Windows на роботі або в якомусь іншому місці. Тільки попередньо слід дізнатися, який саме підходить для вас. А потім вручну встановити його на ваш комп’ютер.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.