Як встановити аську на комп’ютер?

Сервіси онлайн спілкування такі як ICQ, Skype та інші з’явилися на комп’ютерах користувачів вже давно. Часом ми відчуваємо себе як без рук, якщо раптом обслуговуючий нас сервіс, не працює. Російські користувачі віддають перевагу ICQ, хоча світовим брендом вважається Skype. В скайпі можна знайти людину практично з будь-якої країни. Але сьогодні ми поговоримо про «асьці», як в народі називають програму ICQ. Отже:

Як встановити аську на комп’ютер:

Досить лише кілька кроків:

 • Cкачать останню версію програми: ICQ (12.1 Мб)
 • Відкрийте скачаний файл і дотримуйтесь інструкцій установки.
 • Через кілька хвилин все буде готово.
 • Після першого запуску ICQ потрібно буде зареєструватися в системі, придумати нік і пароль.
 • Все готово для інтернет-спілкування.
 • Що таке ICQ:

  Остання версія сервісу, посилання на яку є і в нашій статті, відрізняється рядом особливостей в порівнянні з більш старими версіями. Найсвіжіше рішення ICQ — це робота з соціальною мережею facebook.com. Тепер, завдяки сервісу, ви можете зв’язуватися з друзями на facebook, не використовуючи при цьому ніякого браузера. Досить тільки включити ваших друзів на facebook в список контактів ICQ і можна починати спілкування. Також розробники додали нове вікно статусів, з допомогою якого можна ділитися зображеннями і посиланнями, які вам сподобалися. Тепер ви можете розміщувати свої і не тільки свої фотографії в ICQ за допомогою спеціального інструмента, створеного для цього.

  Які ще сервіси онлайн спілкування існують: Сервіс QIP

  Цей сервіс — один з найбільш популярних у всьому світі. QIP дозволить вам без жодних зусиль спілкуватися зі своїми колегами по роботі, друзями або новими знайомими людьми. Що таке спілкування через QIP? Це спілкування по засобам передачі коротких письмових повідомлень в реальному режимі часу. Версія програми 2005 року — найбільш вдала конфігурація мультипротокольной месенджера QIP. Величезна кількість людей віддали свою перевагу саме моделі 2005 року. На відміну від більш пізніх версій, QIP 2005 року позбутися користувачів від набридають реклами, яка приходить раз на три тижні. Щоб її відключити, досить виставити галочку в потрібному пункті опцій програми. Ось деякі особливості QIP 2005 року випуску:

 • Якщо один з ваших співрозмовників набридає своїми повідомленнями, то у вас є можливість не читати їх. Для цього в QIP передбачений чорний список, де людину можна помістити або в список незрячих вас, або в список ігнорування. Повідомлення від цієї людини перестануть надходити в вікно текстових повідомлень.
 • Ви можете видалити будь-якої людини зі списку своїх контактів. В цьому випадку йому прийде повідомлення, що контакт видалив себе сам.
 • Великі можливості в оформленні ваших текстових повідомлень. Різноманітні смайли представлені вашій увазі для того, щоб найбільш повно передати зміст ваших слів. Крім того, смайли і інші картинки доступні для скачування на безкоштовному сервері QIP.
 • Пам’ятайте про те, що ви можете подивитися IP-адресу вашого співрозмовника. Він відповідно теж в силах це зробити.
 • Особлива система статусів допоможе поінформувати співрозмовників про ваш нинішній стан справ. Ви не тільки можете щось написати в статусі, а й вкласти статус-шаблон. Їх можна знайти в спеціальному меню. Крім того редакцію статусу можна супроводити картинкою.
 • Перераховані сервіси не вичерпують усього різноманіття спілкування в інтернеті. Не забувайте спілкуватися з людьми по-справжньому, так як це набагато важливіше і правильніше спілкування в інтернеті.

  «Обмеження в їжі повертають нам тілесне здоров’я, а обмеження у спілкуванні з людьми — душевний спокій.» (Б. Сен-П’єр)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.